fbpx
життєві історії
Я сиділа і плакала: як він міг так вчинити з мамою, як він міг так вчинити зі мною, у нього ж не було більше дітей?! За цим заняттям мене і застала мама, я обняла її і сказала, щоб вона вибачила мене

У мене була нормальна сім’я. Я, мама і тато, ми були всі щасливі, але сталося, що мій батько зрадив мою маму, і я так зрозуміла, що це було систематично, але мама просто не знала, а тут побачила все на власні очі. За матеріалами

Батько у мене був військовий, і у них було якесь свято, батько пішов на нього, а мама залишилася вдома – я прихвoріла. Його довго не було і мама пішла його шукати, і побачила батька і його співробітницю разом. Вона прийшла додому і сказала, що вони з татом розлучаються, я не могла зрозуміти, в чому справа, адже було все добре – що я могла розуміти в 8 років?

Ми з мамою поїхали до бабусі, мама влаштувалася на роботу, вона стала добре заробляти і ми змогли взяти квартиру в кредит. Велике спасибі і однієї бабусі і другій, вони сильно мамі допомагали, хто чим міг. Мама почала отримувати листи від батька, вона відкривала, читала їх і складала. Вона не викинула жоден лист, зберегла всі, я бачила, що мама плакала після цих листів і просила показати мені їх, але мама не давала мені їх читати.

Я закінчила школу, вступила до інституту, почала зустрічатися з Іваном – це мій молодий чоловік, справа йшла до весілля. І мама почала зустрічатися з чоловіком, і теж хотіла вийти заміж, але я була проти того, щоб моя мама ще кому-небудь належала, це тільки моя мама. І ось одного разу мені знадобилися документи, мами не було вдома, і я знайшла листи батька.

Мені стало цікаво, що він їй писав і почала читати, але краще б я їх не читала. У них батько жодного разу не вибачився, а весь час ображав маму, називав нехорoшими словами, а в одному листі, я побачила свою фотографію, де мені було років чотири, вона була порвана і на ній написано, що я така ж погана, як і мама.

Читайте також:– ОСЬ, ДИВИСЯ, ЯКІ ГАРНІ, І КОШТУЮТЬ В ТРИ РАЗИ МЕНШЕ, ЇХ ЗАБИРАЙ! – ЧОЛОВІК ТИЦЬНУВ МЕНІ ПІД НІС ЯКІСЬ КАЛОШІ. – ВОНИ НЕЗРУЧНІ. МОЇ, ЯКІ ТВОЯ МАТИ ВКРАЛА, БУЛИ ЗРУЧНІ. І Я НЕ ВИННА, ЩО ЗРУЧНІ ДЛЯ МЕНЕ ТУФЕЛЬКИ ЗАЛИШИЛИСЯ ТІЛЬКИ ПО ТАКІЙ ЦІНІ. ТИ Ж НЕ БАЧИШ НІЧОГО СТРAШНОГО В ТОМУ, ЩО ТВОЯ МАТИ У НАС КРAДЕ. ЯК ТИ ТАМ ГОВОРИШ? «КУПИМО – НЕ ЗБІДНІЄМО!» КУПУЙ, КАЖУ!

Я сиділа і плакала: як він міг так вчинити з мамою, як він міг так вчинити зі мною, у нього ж не було більше дітей?! За цим заняттям мене і застала мама, я обняла її і сказала, щоб вона вибачила мене. Я попросила її, щоб вона виходила заміж за Івана Петровича, він був хорошою людиною. Мама вийшла заміж, а через місяць і я вийшла заміж.

На весілля приїхав батько, але я його вигнала і сказала, що я читала його листи до мами і все знаю. Він почав крuчати, що його мама обмовила, що він такий м’який і пухнастий, що він хотів помиритися з мамою, але вона така погана його не пробачила.

Зараз у нас все добре, мама і Іваном Петровичем живуть в його квартирі, а я зі своїм чоловіком живу в нашій з мамою квартирі, скоро моя мама буде бабусею.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел