fbpx

Я так засмучена, що думаю і онука не любитиму. Мені дуже подобалася дівчина, з якою зустрічався син. Але вони розбіглися, і Юра одружився з іншою, з цією Катею. Дочка сказала, що не претендуватиме на свою частину квартири, якщо син залишиться з нами і допомагатиме нам. Юра погодився. Але ж невістка! Її батьки дали грошей на перший внесок, решту ми додали. І ось онуці вже 17 років і вони повідомляють нам, що невістка при надії

Мені дуже подобалася дівчина, з якою зустрічався син. Але вони розбіглися, і Юра одружився з іншою, з цією Катею.

Катя мені здалася зарозумілою і нетовариською. Мене це турбувало, бо вони збиралися жити у нас. Старша донька з чоловіком купили квартиру в іншому місті, відкрили свій маленький бізнес і допомоги у нас не вимагали. Дочка сказала, що не претендуватиме на свою частину квартири, якщо син залишиться з нами і допомагатиме нам. Юра погодився.

Народилася онука, і тут невістка почала налаштовувати сина, щоб продати нашу квартиру та купити дві однокімнатні. Я сама поговорила з ним, сказавши, що він може залишитися без нічого, якщо я цього захочу.

На той момент він їздив машиною чоловіка. Ми планували подарувати молодим машину за внучку. Але зрозуміли, що з таким ставленням цього не варто робити.

Потроху притерлися, життя налагодилося. Через 10 років батьки невістки дали грошей на перший внесок, решту ми додали. На той час син із невісткою вже самі купили машину. Ми просили народити ще одну дитину, але Катя сказала, що не хоче втрачати роботу і знову займатися малюком.

І ось онуці вже 17 років і вони повідомляють нам, що невістка при надії і буде хлопчик! Мовляв, дочка вийде заміж і піде від них, а їм буде самотньо. У прострації не лише ми всі, а й онука. Ліля спочатку не повірила, вирішивши, що батьки її розігрують, а потім дуже засмутилася, зрозумівши, що це правда.

Лілі зараз самій потрібна їхня допомога, а вони весь час, увагу і кошти вкладатимуть у малюка. Я можу зрозуміти онучку, вона звикла бути сама, все для неї, мріяла, що вони куплять їй машину, допоможуть з житлом, а тут таке.

Не можу зрозуміти свого сина, котрий у всьому слухається дружину. Я так засмучена, що думаю і онука не любитиму. Ось така у нас родинна ситуація.

Фото – ibilingua.com.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page