fbpx
життєві історії
Я тоді на клумбі квіти висаджувала, як почула через паркан привітання сусідки. – Дай Боже, Ірино! А підійди-но сюди. Розмова є. – До слова скажу, що з сусідкою не дуже пощастило. Марина чоловіків міняє, як шкарпетки, але не найгірше це. Від кожного має по дитині. Я надіялась що після п’ятої заспокоїться. Та де там

Живемо ми з чоловіком в селі. Маємо двоповерхову хату, донечка в перший клас пішла.

Я тоді на клумбі квіти висаджувала, як почула через паркан привітання сусідки. – Дай Боже, Ірино! А підійди-но сюди. Розмова є. – До слова скажу, що з сусідкою не дуже пощастило. Марина чоловіків міняє, як шкарпетки, але не найгірше це. Від кожного має по дитині. Я надіялась що після п’ятої заспокоїться. Та де там.

– Ірка, а Ірка, твій брат ще не одружився? – запитала захекана Маринка. – А тобі навіщо – поцікавилася Ірина. Марина сіла на табуретку.

– Так розумієш, мені треба терміново заміж вийти. А твій брат мені підходить. Він не одружений і працює – Іра перепитала – А навіщо тобі заміж? – Маринка стала пояснювати.

– Ну розумієш у мене ситуація. Опіка загрожує дітей забрати, якщо я роботу не знайду і комуналку не заплачу. А мені з моїми болячками куди? Я ж на лікарняному постійно. Ось обізнана людина і підказала. Каже, Марино, ти вийди заміж і всі справи вирішаться. Але мужик потрібен з роботою. Тепер зрозуміла?

Ірина секунд десять сиділа з відкритим ротом, а потім засміялась.- Ти вибач мене, Марино, але у тебе в голові що – тирса? Хто тобі такого нарадив?

Ну добре, припустимо, вийдеш ти заміж, а далі? Йому ж доведеться всіх твоїх дітей усиновити. А їх у тебе скільки? П’ятеро? Ось і подумай, хто погодиться стільки на шию собі садити.

А щодо того, що ти не надто здорова, вибач звичайно, але в якому саме місці? – Марина образилася і пішла.

Увечері Ірина детально розповіла чоловікові і братові про прихід сусідки.

– А з чого вона вирішила, що я на ній одружуся? – здивувався брат.

– А напевно з того, що пам’ятає як ти за нею хвостом ходив на весіллі нашої племінниці – засміявся мій чоловік. Брат почервонів – Так я ж “веселий” був. А щодо одружитися, ну ні, нехай іншого шукає…

Десь через місяць до Ірини чутки дійшли. Марина заміж виходить. – Спритна жіночка, знайшла все ж собі пару, – подумала Ірина. А на наступний день зустріла наречену.

– Ну розповідай, за кого заміж зібралася?

– Ой, – опустила та очі – Та з сусіднього села. Святославом звуть. Правда любить “веселе” життя, але нічого відучу від цієї звички. А так кажуть мужик працьовитий.

Іра хмикнула – Ну, ну. Удачі тобі!

Марина розписалася з Святославом.

Через деякий час, їй все-таки довелося йти працювати. Адже її новоспечений чоловік, так зрадів одруженню, що гуляв майже місяць.

З роботи його поперли, хто ж терпіти буде. І довелося Марині годувати і дітей і молодого чоловіка. Але працювати довго вона не буде, адже подейкують що вона шостого чекає.

Фото ілюстративне – img.freepik

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page