fbpx
життєві історії
Я того дня вийшла з офісу з повним гаманцем, оскільки отримала зарплату. Зайшовши в супермаркет, накупила різноманітних смаколиків та делікатесів, на які завжди не вистачало грошей, хоча ні, не так, Євген просто казав, що це даремна трата грошей. І переступивши поріг дому, зрозуміла: більше так жити я не хочу, і подала на розлучення

Я того дня вийшла з офісу з повним гаманцем, оскільки отримала зарплату. Зайшовши в супермаркет, накупила різноманітних смаколиків та делікатесів, на які завжди не вистачало грошей, хоча ні, не так, Євген просто казав, що це даремна трата грошей. І переступивши поріг дому, зрозуміла: більше так жити я не хочу, і подала на розлучення.

Ми розлучилися з Євгеном два роки тому. У нас із ним є спільний восьмирічний син. Ми розлучилися з чоловіком через те, що я більше не могла терпіти його присутність поряд із собою. Всі плани, які ми могли будували за час нашого спільного життя, могли впасти відразу.

За роки, проведені у шлюбі ми з Євгеном не будували жодних спільних планів, не намічали спільних цілей і ми не мали сімейних посиденьок. Чоловік дуже багато працював, але відпочивати без “пінного”, чи “біленької” не хотів. Зрештою вийшло так, що я вже не вірила жодному його слову.

Після розлучення Євген почав дуже гарно доглядати за мною і навіть почав поступово виконувати те, що колись обіцяв. Навіть перестав скупитися на дрібні подаруночки. Весь цей час я чекала підступу і боялася, що якщо ми знову почнемо з чоловіком жити під одним дахом, то він знову зміниться.

Весь той час, що ми жили разом я займалася тим, що аналізувала наше спільне життя, тепер я зрозуміла, коли і яких припускалася помилок. Тепер я зрозуміла, що завдання жінки – це йти поряд із чоловіком і спрямовувати його. Якщо жінка сама не знає, чого вона чекає від шлюбу, то й виходить, що сім’я не має міцної основи.

Незважаючи на те, що і в мене, і в мого колишнього чоловіка вже є стосунки, мені все одно не вдається його відпустити. Я не уявляю, що мій чоловік може бути іншим чоловіком. Я весь час мрію про тихі сімейні вечори, як ми всі разом відпочиваємо та чекаємо появи на світ нашої доньки. Навіть не дивлячись на всі розчарування, які він мені завдав, я досі не можу забути Євгена. Я й зараз його люблю!

Фото ілюстративне