fbpx
життєві історії
Я три роки зустрічаюся з хлопцем, дуже його кохаю. А ось не розумію тепер, коли ми стали жити разом: це він такий економний і це добре для майбутньої родини, чи цей чоловік  – неймовірний скупердяй і скнара?Ми обоє працюємо, я витрачаю свої гроші більше на домашні всякі потреби: то хочеться купити новий столик або нове покривало, чайничок чи ще там щось. Завжди відкладаю певну суму на ось на такі витрати для комфорту і душі. Коли півроку тому ми заговорили про весілля, все – Вітю стало не впізнати! Він не купує додому нічогісінько, а коли чогось немає, запитує: “А ти чому це не купила?” Буквально позавчора провела експеремент

Я три роки зустрічаюся з хлопцем, дуже його кохаю. А ось не розумію тепер, коли ми стали жити разом: це він такий економний і це добре для майбутньої родини, чи цей чоловік  – неймовірний скупердяй і скнара?Ми обоє працюємо, я витрачаю свої гроші більше на домашні всякі потреби: то хочеться купити новий столик або нове покривало, чайничок чи ще там щось. Завжди відкладаю певну суму на ось на такі витрати для комфорту і душі. Коли півроку тому ми заговорили про весілля, все – Вітю стало не впізнати!

Коли ми з Віктором тільки почали зустрічатися, все було добре: ходили в кіно, в ресторани, він мене сам запрошував кругом. Одним словом, ми дуже гарно проводили час.

Минуло три роки і все змінилося. Ми обоє працюємо, я витрачаю свої гроші більше на домашні всякі потреби: то хочеться купити новий столик або нове покривало, чайничок чи ще там щось.

Не скажу що я марнотратниця, але завжди відкладаю певну суму на ось на такі витрати для комфорту і душі.

Коли півроку тому ми заговорили про весілля, все – Вітю стало не впізнати!

Він дуже хороший, добрий, завжди мене розуміє. А розбіжність у нас вв одному – в грошах.

Я не прошу у нього грошей, мені вистачає своїх, але я вважаю, що вдома має бути скарбничка в якій завжди повинна лежати певна сума грошей, така собі заначка.

Віктор проти категорично, пояснює це тим, що гроші краще тримати в гаманці а не ховати їх по шафках. Він не купує додому нічогісінько, а коли чогось немає, запитує: “А ти чому це не купила?”

Буквально позавчора провела експеремент: попросила у нього грошей на перукарню тисячу гривень, він запитав “А що, у тебе вже немає грошей?”

Я кажу: ні,вже не має. Вітя гроші нехотя дав…

Звичайно, гроші я не витратила. Прийшла додому від подруги, яка мені зачіску зробила, а гроші прибрала в вазочку. А сьогодні Вітя повернувся додому і так і не заправивши машину, сказав.Ґ ні за що було. Я віддала йому його ж гроші, бачили б ви його очі!

Так ось думаю, він щось зрозумів? І що ж мені робити, так і виходити заміж за скупердяя, якого дуже люблю?

От чесно, я розгублена. Бо кохання коханням, та мені ж цією людиною все життя жити, дітей народжувати…

Чи підходить мій Вітя для сімейного життя?

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page