fbpx
життєві історії
Я в свої 45 років ще молода, красива, доглянута жінка, але сім’ї немає, дітей теж. Я хочу народити дитинку від свого колишнього чоловіка. Або зараз – або вже ніколи

Я в свої 45 років ще молода, красива, доглянута жінка, але сім’ї немає, дітей теж.

Зате у мене є люблячі батьки, подруга, брат і цікава робота. Для мене важлива самореалізація. Я отримую величезне задоволення від того, чим займаюся, від результату, який отримую.

У мене було кілька любовних романів, але я вважала, що зможу знайти кращого кандидата в чоловіки, більш гідного чоловіка, ніж колишні. І таки знайшла. Але шлюб з Ігорем протривав не довго. Він хотів дружину-домогосподарку і не витримав мого темпераменту. Ми розлучилися. і відтоді я сама. У Ігоря давно є родина, дочка.

на моїй роботі мій начальник постійно надає мені знаки уваги, але він одружений. Є ще кілька співробітників-чоловіків, які б не проти ближче спілкуватися зі мною. та для себе я вирішила, що не буду заводити романи всередині своєї компанії. Мені не потрібна зіпсована репутація. Але їх залицяння підштовхнули мене до однієї думки. Чому б не народити дитину для себе?..

Отже, я поставила перед собою саме таку мету. В першу чергу, мені вже давно хочеться бути мамою. Крім того, у мене є прекрасні батьки, які допоможуть з малюком, коли я буду працювати. Не потрібно буде сидіти в декреті. Це те, чого я не хотіла найбільше – залишитися без роботи і стати домогосподаркою.

Саме з цієї причини я хочу звернутися до свого колишнього чоловіка Ігоря. Знаю, що він мене дуже кохав тоді. Він добре виглядає, високий, освічений. Для батька моєї майбутньої дитини він би чудово підійшов.

Але, чесно кажучи, я не уявляю, як йому сказати про це? Може, просто подзвонити і все розповісти? Або запропонувати знову спілкуватися, сказати йому, що сумую і шкодую про наше розлучення? А там, як вийде?

Це не правильно по відношенню до його нинішньої дружини, але я ж йому теж не чужа людина. Зрештою, все залежить від нього.

Я трохи заплуталася, і сама не знаю, як правильно, але не думати про Ігоря, як про батька моєї майбутньої дитини, не можу. у мене є мета. Я хочу дитину. Напевно, не потрібно йому все відразу оголошувати,  а подивитися на його реакцію? Можливо, у нього вже згасли всі почуття до мене. А я розмріялася про те, чого вже немає.

У мене немає часу чекати, або зараз, в 45, або вже ніколи!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page