fbpx
життєві історії
Я вчора свекруху вигнала. Бо це лиш вона могла до такого додуматися! Я не подобалася їй одразу. Бо заробляла більше за Максима. Але я ніколи не дорікала тим чоловіка. Ми згодом квартиру власну взяли, живемо вже кілька років у своїй, вона у нас навпіл з чоловіком. Ну й ось зараз – схожа історія. Тільки вона ремонт робить, бо тримає в своєму селищі два магазини і нормальні гроші отримує. Так от вона запустила бригаду, а сама на два місяці до нас вирішила приїхати, поки її син, тобто мій чоловік знову у відрядженні. Подарунок вона сину зробила, за свої кошти – щоб завжди знав, що я роблю, хто до нас додому на чай-каву приходить і таке інше – ось так мені Марія Богданівна свій вчинок пояснила. Ну я вирушила з тими камерами і всіма своїми речами на вихід

Я вчора свекруху вигнала. Бо це лиш вона могла до такого додуматися! Я не подобалася їй одразу. Бо заробляла більше за Максима. Але я ніколи не дорікала тим чоловіка.

Побралися ми коли мені 28 було, а Максиму 33. Через два роки народився у нас первісток Андрійко, зараз йому 5 років, ходить у садочок.

Коли син був зовсім маленький, а чоловік поїхав попрацювати на замовлення в інше місто, приїхала до мене в Київ на підмогу свекруха з селища, бо мої батьки живуть далеко, на іншому кінці України.

Я від допомоги не відмовилась, боте переставила працювати, в декрет не йшла.

Я дизайнер і маю багато зустрічей з клієнтами, і свекруха зразу ж почала мені говорити, що мабуть серед тих клієнтів є чоловіки, з якими я зраджую її сина.

Казала, мовляв, я дуже стежу за собою, до косметолога ходжу, з тренером займаюсь – це все не просто так.

А всі мої терплячі пояснення, що я просто людина, яка хоче бути гарною і здоровою, до того ж мені необхідно мати презентабельний вигляд, її не влаштовували. Ну та й таке. Побула місяця та й поїхала.

Ми згодом квартиру власну взяли, живемо вже кілька років у своїй, вона у нас навпіл з чоловіком.

Ну й ось зараз – схожа історія. Тільки вона ремонт робить, бо тримає в своєму селищі два магазини і нормальні гроші отримує. Так от вона запустила бригаду, а сама на два місяці до нас вирішила приїхати, поки її син, тобто мій чоловік знову у відрядженні.

Вдома Марія Богданівна цього разу не сиділа – то по спеціалістам, то по подругам, то по кіно й театрам. Ну а мені ще краще, щиро кажучи. І от залишався тиждень до її офіціального від’їзду, повертаюся я з роботи додому, а в мене в кожній кімнаті – по камері!

Подарунок вона сину зробила, за свої кошти – щоб завжди знав, що я роблю, хто до нас додому на чай-каву приходить і таке інше – ось так мені Марія Богданівна свій вчинок пояснила.

Ну я вирушила з тими камерами і всіма своїми речами на вихід. Куди поїхала – чи додому, чи до подружки якої, чи на орендовану квартиру – я й знати не хочу. Не цікаво.

І як мене чоловік не вмовляв по телефону поблажливіше ставитися до причуд його матусі – та іноді я умію лишатися невблаганною.

Всім миру й родинного затишку без камер і свідків!

Автор – Олена К., м. Київ

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page