fbpx
життєві історії
Я відразу зрозуміла в чому проблема. Він сто відсотків завів собі коханку. Звичайно, я вирішила все з’ясувати. Тa через деякий час пoжаліла прo свою витiвку

Останнім часом мій чоловік дуже дивно поводився. Він частіше став затримуватися на роботі, а коли відповідав на дзвінки, то виходив у іншу кімнату. Я почала підозрювати, щось погане. У нього почали збільшуватись витрати і він зовсім перестав приділяти мені час. За матеріалами

Я відразу зрозуміла в чому проблема. Він сто відсотків завів собі коханку. Звичайно, я знала, що це не добре, але все ж вирішила все з’ясувати. Тому, я за ним вирішила простежити.

Я взяла у подруги, плащ, шапку і окуляри і підїхала на таксі до його роботи. Там я побачила, що він вже вийшов і попрямував до своєї машини. Але він поїхав в протилежу сторону від дому.

Тоді я вирішила зателефонувати йому, щоб переконатися у своїх підозрах.

“Де ти, любий? – запитала я у чоловіка.

“Я ще на роботі. Трохи затримаюсь, тому буду пізно”, – відповів мій чоловік.

Тоді, я ще раз переконалася, що у чоловіка з’явилася коханка.

Таксистові я сказала, щоб їхав за тією машиною. Ну ось мій чоловік під’їхав до одного квіткового магазину і купив великий букет. Ну капець, мені квіти він давно не дарував. Тепер зрозуміло звідки у нього такі витрати. Ну ось під’їхав він до якогось під’їзду і там його вже чекала жінка. Мені стало навіть дивно. Адже вона не була молодою і дуже красивою.

Ну ось чому він вибрав її? Адже я набагато краще неї. Красива, смачно готую, на мoзок не капаю. Що в мені не так?

І так, я далі продовжувала спостерігати за ними. Мій чоловік поцілував її в щоку і вони разом сіли в машину. Поїхали вони в один дорогий ресторан. Мені стало прикро, адже мене він ніколи не водив в такі заклади.

Я вирішила зайти разом з ними і присісти за столик, який знаходився в кутку ресторану. Там я замовила вuно, адже не могла сприймати нормально те, що я бачила. Після кількох келихів напівсолодкого, я набралася сміливості і вирішила порушити їх прекрасну ідилію і розібратися.

Я підійшла до їхнього столика і всю їжу, яка була у них на столі викинула на цих двох амoрaльних людей. Жінка аж скpикнула з шoку:

“Ви що божевільна? Що ви робите?”

Тоді, я зняла шапку, окуляри і показала чоловікові щасливу посмішку.

Читайте також:ЗАМІЖЖЯ, ДВОЄ ДІТЕЙ, СТАБІЛЬНА РОБОТА І ДОБРЕ ВСЕ СКЛАДАЛОСЯ. ТА ВІДЧУВАЛА Я, ЧОГОСЬ НЕ ВИСТАЧАЄ … ДУЖЕ ВАЖЛИВОГО… І ЛИШЕ В 36 РОКІВ Я ВСЕ ЗРОЗУМІЛА

“Не очікував, любий? Я бачу, тобі йдуть спагетті на твоїй голові. А мені? Ця вся локшина, яку ти мені вішаєш? Вибач, що відірвала тебе від твоєї” роботи “, але більше турбувати не буду.

“Що вона собі дозволяє?” – сказала жінка. А я вже хотіла їй у відповідь ще й каву вилити, але не встигла.

“Інна, ця жінка – моя мама! Мама, а ця божевільна, це моя дружина”.

І тут чоловік мені почав роз’яснювати, що відбувається. Я знала, що його мама давним-давно виїхала в Індію, і ніколи не приїжджала. Його виховувала бабуся і тому я й гадки не мала, що моя теща могла б колись з’явитися.

А мій чоловік приховував свої побачення з мамою через те, що хотів мені зробити сюрприз. Адже теща збиралася нам подарувати квартиру, на яку її син, тобто мій чоловік, давно заслужив.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

facebook