fbpx
життєві історії
Я все літо тяжко працювала за двох, щоб на початку жовтня взяти маленьку відпустку і злітати з дітьми у Єгипет на море перед зимовим сезоном, діти були в селі у свекрухи. – На утримання Олесі і Тарасика. Не буду ж я їх святим духом годувати, правда? – аргументувала свекруха свою вимогу. На двох сума вийшла трохи більше 30 тисяч гривень. Завтра їдемо по дітей, хочу попросити у свекрухи звіт про витрати. Адже їжа вся своя, з грядок

Мої діти завжди з нетерпінням чекають поїздок до бабусі у село. Між дітьми два роки різниця: Олесі 5 рочків, Тарасику три.

Ще у липні ми з чоловіком відвезли дітей до його мами у село, там і вдома сад-город, а ще й дача, чудова природа. Взагалі, я б хотіла, щоб вони проводили більше часу з моєю мамою. Тільки ось вона ще навесні сказала, що займатися онуками не планує. Мама ще й дорікала мені, що я постійно хочу дітей комусь віддати. а сама ними не займаюся. Тільки що мені ще залишається, якщо ми з чоловіком щодня на роботі, а в садок дітвора влітку і на початку осені не ходить, щоб менше хворіти?

Чоловік тільки недавно знайшов хорошу роботу, взяти відпустку не міг. Я теж все літо тяжко працювала за двох, щоб на початку жовтня взяти маленьку відпустку і злітати з дітьми у Єгипет на море перед зимовим сезоном.

Дякувати свекрусі, яка не відмовила нам. Цього року діти вперше майже повністю все літо провели в селі. Тільки ось за це мати чоловіка попросила пристойну суму грошей.

– На утримання Олесі і Тарасика. Не буду ж я їх святим духом годувати, правда? – аргументувала свекруха свою вимогу. На двох сума вийшла трохи більше 30 тисяч гривень. Але я так і не зрозуміла, навіщо треба було стільки грошей. Адже їжа вся своя, з грядок. Не думаю, що мама чоловіка щоденно ходить в сільський магазин і купує своїм онукам якісь делікатеси.

Словом, вибору у нас особливо не було. Я віддала свекрусі всю суму наперед. І це враховуючи той факт, що вона прекрасно знає, як ще зовсім недавно ми на всьому економили. Не розумію, чому в сім’ї можуть бути такі взаємини. Але діватися нікуди.

Тепер мені просто цікаво, на що пішла така значна сума грошей. Діти ж стільки не з’їдять просто! Чоловіку теж не подобається поведінка його матері, але сваритися з нею він не хоче. Може, я чогось просто не розумію і подібне вже давно стало нормою?

Подруги жартома пропонують, щоб я попросила свекруху відзвітувати. Мовляв, що їли, пили, куди ходили. Раптом я даремно тримаю на свекруху підозру і її вимога виправдала себе?

Порадьте, що мені робити. Завтра якраз їдемо забирати дітей, і я справді хочу попросити у Тамари Іванівни звіт про витрати, але чоловік проти, бо каже, що мама образиться і відмовить наступного разу у допомозі. Але людоньки, куди в селі можна витратити 30 000?

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page