fbpx
життєві історії
Я все ніяк не могла дочекатися, коли Богдан зробить пропозицію руки та серця, тому коли зрозуміла, що при надії, моєму щастю не було меж. – Ти ж розумієш, що ставати батьками нам ще зарано. Тим більше, ми ж планувати пожити “для себе”. – На наступний день Богдан, зібравши свої речі, з’їхав з орендованої квартири. Втішало лише одне, що в середині мене – чудо!

Я все ніяк не могла дочекатися, коли Богдан зробить пропозицію руки та серця, тому коли зрозуміла, що при надії, моєму щастю не було меж. – Ти ж розумієш, що ставати батьками нам ще зарано. Тим більше, ми ж планувати пожити “для себе”. – На наступний день Богдан, зібравши свої речі, з’їхав з орендованої квартири. Втішало лише одне, що в середині мене – чудо!

***

Ярина все не могла дочекатися, коли ж Богдан зробить їй пропозицію. Жили вони вже довгенько разом, тому коли

Ярина з Богданом жили в цивільному шлюбі. Дівчина все сподівалася, що ось зовсім ще чуть-чуть і Богдан покличе її заміж.

Але час минав, а Богданом все не поспішав.

Як раптом дівчина дізналася, що чекає дитину. Ярина була на сьомому небі від щастя! Нарешті Богдан зробить їй пропозицію, і вони стануть справжньою родиною. Ярина вже придумувала ім’я для дитини, і не могла дочекатися коли Богдан прийде з роботи. Коли хлопець прийшов, дівчина повідомила йому прекрасну новину. Але, щось не побачила радості в його очах.

Чоловік вийшов на балкон, а коли повернувся, сказав: – Ти ж сама розумієш, що ставати батьками нам ще рано. Адже ми хотіли пожити для себе. – Я не готовий стати батьком. Ярина не могла повірити своїм вухам. Всі її надії і мрії звалилися за секунду.

Дівчина не могла стримати сліз. Заспокоївшись дівчина сказала: – Якщо, ти не хочеш цієї дитини, я приведу її на світ для себе! В цей же вечір Богдан зібрав свої речі, і пішов. Ярина не могла повірити, що це відбувається з нею.

Але все ж дівчина сподівалася, що Богдан одумається і повернеться. Але минуло кілька місяців, а від Богдан не було чутки.

Дівчина тримала себе в руках, адже вона знала, що вона не одна, а всередині неї б’ється сеpце її малюка. Задзвонив телефон. – Яринко привіт! Ти де загубилася, пішли погуляємо, в кафе посидимо.

Дівчина відмовилася, на, що подруга, сказала, що зараз приїде. Коли подруга приїхала, то розповіла, що бачила Богдана з новою пасією. Ярина не показала, що їй боляче, і сказала: – а пішли в твоє кафе!

Дівчата зібралися і пішли в кафе. За іншим столиком сиділи хлопці, і теж дивилися в їхній бік. Подивися Ярина той хлопець уже цілий годину не зводить з тебе очей. Раптом хлопці підійшли, і запитали, чи не проти вони разом посидіти. Дівчата погодилися. Після кафе Остап запропонував Ярині провести її до будинку, дівчина не була проти. Коли вони дійшли до будинку, хлопець запропонував ще зустрітися, на, що дівчина сказала: – щоб він не витрачав свого часу.

Хлопець на хвилину задумався, а потім сказав, значить я вас двох запрошую на наступне побачення. Хлопець це так сказав, що дівчина розсміялася. Ярина і Остап стали зустрічатися. Дівчині дуже подобалося залицяння Остапа, але вона розуміла, навіщо вона йому з чужою дитиною, але намагалася не думати про це. В цей же день хлопець вирішив зробити Ярині пропозицію.

Дівчина не могла повірити, що вона потрібна йому з чужою дитиною. Що стосується його друзів, вони коли дізналися, що Ярина чекає дитя, так, і сказали: – Навіщо тобі, коли стільки навколо красунь.

– Знайдеш собі ще ту саму!

Хлопець сказав, що нічого вони не розуміють, і потрібна йому тільки Ярина.

Закінчилося все це тим, що Ярина і Остап одружилися, а коли народилася дитина, Остап записав її на себе.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page