fbpx

Я вважаю, що кормити дитину молоком в такому віці, це просто неприпустимо. Вероніка мені каже, що все це має добрий вплив, як на здоров’я мами так і дитини і зв’язок в них особливий”. Ну який зв’язок, Вероніко? Ти Дмитрику краще фрукти купляй, в них більше користі. Та невістка моя лікар з двома вищими освітами і її не перепреш, вона ж всі розуми поїла. Але мені за неї соромно. Це ні в які рамки не входить. Онук у нас крупний, на п’ять виглядає, а такі “цирки” показує

Я вважаю, що кормити дитину молоком в такому віці, це просто неприпустимо. Вероніка мені каже, що все це має добрий вплив, як на здоров’я мами так і дитини і зв’язок в них особливий”. Ну який зв’язок, Вероніко? Ти Дмитрику краще фрукти купляй, в них більше користі. Та невістка моя лікар з двома вищими освітами і її не перепреш, вона ж всі розуми поїла. Але мені за неї соромно. Це ні в які рамки не входить. Онук у нас крупний, на п’ять виглядає, а такі “цирки” показує.

В мене є дві невістки Вероніка та Богданка, одній вже тридцять один і від неї в мене є старший онук Дмитро, якому майже п’ять років, а іншій невістці вісімнадцять, і нещодавно вона подарувала мені онучку Софію.

Знаєте, я то думала, що проблеми будуть з Богданкою, в якої в такому ранньому віці вже п’ятимісячна дитина. Та на диво, з цією невісткою не так багато проблем, але все одно життю її ще треба вчити і вчити.

Дівчина з багатодітної сім’ї і як доглядати дітей знає, але як дім підтримувати в чистоті, то з тим є деякі питання.

Напевно навіть добре, що вони з сином живуть в мене, і тому я можу за ними ще глядіти.

На диво, більше проблем з іншою невісткою.

Вероніка із старшим сином Данилом вже давно живуть в іншій області. Вийшло так, що мій син подався до дівчини майже за 350 кілометрів від дому.

Це було для мене несподівано, але Данило це пояснив тим, що і так хотів щось змінити в своєму житті, а дівчина з якою він познайомився “вподобавши фото у Instagram”, там мала свою квартиру, так ще й допомогла з пошуком роботи.

Так в них все закрутилося, тож тепер та дівчина вже майже десять років його дружина. І все б було добре, проблема тільки в тому, що Вероніка дуже рідко приїздить до мене, останній раз була більше чотирьох років тому. Тоді я останній раз в живу і бачила свого онука.

І ось перше за більше ніж чотири роки до мене приїхала невістка так ще й з онуком. Моїй радості не було меж, тож день, коли зустрінуся з сім’єю Данила я дуже чекала. Ми їх щиро прийняли в квартирі і з радістю показали місто. Та я не очікувала дізнатися однієї правди.

Моєму онуку Дмитрику 4,5 років, і виявилося, невістка досі його сама кормить, своїм молоком! Каже, що це корисно як для матері так і для дитини і в них свій зв’язок.

Не знаю, що там про “корисно”, але зі слів сина Дмитрик підхоплює в садку все що можна, як і інші  діти. Щодо користі, як на мене, краще фрукти сезонні дитині купляти. Не знаю, що щодо зв’язку – не помічаю, щоб онук якось особливо тепло до невістки ставився.

Я весь день ходила сама не своя, коли це побачила. До того ж, онук у нас великий, високий, виглядає на всі 6 років. Ну це ж неподобство.

На мої прохання припинити все це почала відповідати, що якщо я буду лізти куди не потрібно, то онука я більше не побачу.

У Вероніки, до речі, дві освіти, вона педіатр та дитячий психолог.

Невже така освідчена людина буде ось так чинити?

Що думаєте про цю ситуацію? І що я маю зробити в цьому випадку?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page