fbpx
життєві історії
Я вийшла заміж рік тому. Ми до весілля з Владом майже рік зустрічалися, кілька місяців жили разом. На фото я побачила багатьох жінок, серед них – моя двоюрідна сестра і подруга. Чи дати чоловікові ще один шанс?.. Адже у мене під серцем його дитя

Я вийшла заміж рік тому. Ми до весілля з Владом майже рік зустрічалися, кілька місяців жили разом.

Мені здавалося, що я добре знаю свого майбутнього чоловіка, а потім, відразу ж після медового місяця, почали з’являтися тривожні сигнали. Виявилося, що у нього було набагато більше жінок, ніж він мені розповідав.

Я випадково натрапила на флешку з фотографіями чоловіка і інших дівчат. Найнеприємніше було в тому, що там опинилися фотки моєї двоюрідної сестри і подруги. Я й гадки не мала, що у них щось було!

Я поговорила з Владом. Він у всьому зізнався, сказав, що такий він був, але тепер виправився, а про мою сестру і інших розповідати не став тому, що мене кохає по-справжньому. Я чиста дівчина, і він не хотів мене образити і ризикувати довірою. Я дала себе переконати, що все буде нормально…

Потім я почала ловити чоловіка на невеликій брехні. Замість матері він одного разу їздив кудись в інше місце. Потім його одяг іноді пах не моїми духами. Одного разу я помітила слід явно не моєї по відтінку помади у нього на сорочці. Я мовчала деякий час, а потім вистежила його з якоюсь дівулею.

Після цього я довірилася подрузі. Подруга сказала, що мій чоловік і до неї теж клини підбивав, але вона його відшила. Мені говорити не стала, оскільки думала, що це була випадковість, спричинена вином.

…Зараз я пішла від чоловіка. Влад дуже старається мене задобрити і повернути, клянеться і присягається, що це було в останній раз, але я йому не вірю. Чи дати чоловікові ще один шанс?.. Адже у мене під серцем його дитя.

Автор: Марина

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page