fbpx

Я вийшла заміж за чоловіка, у якого за плечима два шлюби. Перший розпався по молодості, другий закінчився дуже сумно – дружини Романа рано не стало. В мого чоловіка залишилася маленька дівчинка, яку я згодом удочерила. Та сталося так, що Оксана Петрівна порушила волю невістки, це просто в голові не вкладається – віддасть землю його першим дітям

Я вийшла заміж за чоловіка, у якого за плечима два шлюби. Перший розпався по молодості, другий закінчився дуже сумно – дружини Романа рано не стало.

Від цього шлюбу в мого чоловіка залишилася маленька дівчинка, яку я згодом удочерила. Від першого шлюбу у Романа також є двоє дітей, яких їхня мама виставили з дому, не виявивши бажання їх виховувати.

Справа в тому, що коли друга дружина чоловіка хворіла, на лікування їй всі друзі та родичі зібрали гроші, і вона ці гроші віддала на покупку ділянки і заповіла побудувати там будинок і жити там Роману з донькою.

Чоловік ділянку купив, і вона полинула на небеса. В цей час свекруха сказала Роману, поки він ще не оговтався, щоб він переписав ділянку на неї, ніби для того, щоб із цією ділянкою нічого не сталося.

Минув час, Роман зустрів мене, я через два роки удочерила його донечку Даринку, і ми вирішили будуватися.

Коли чоловік прийшов до Оксани Петрівни з проханням повернути йому юридично ділянку назад, вона, м’яко сказати, відмовила і сказала, що віддасть землю його першим дітям.

Ми з Ромою досі не оговталися від такої заяви. Виходить, моя свекруха обікрала мою дитину, відібравши те, що, по суті, належить їй за заповітом її рідної матері.

При цьому Оксана Петрівна сказала, що зробить що завгодно, не зупиниться ні перед чим, щоби нам ця ділянка не дісталася. Як тепер із цим жити, що мені сказати потім дитині? Мій чоловік взагалі розгублений і не знає, як діяти далі.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com

You cannot copy content of this page