fbpx

Я вийшла заміж за забезпечену людину, Станіслав із задоволенням потурав всім моїм бажанням. Я поставила умову: квартиру в Києві мені, а я чоловіку – дитину

Я вийшла заміж за забезпечену людину, Станіслав із задоволенням потурав всім моїм бажанням. Я мала можливість займатися улюбленою справою і не думати про гроші і способи їх заробітку.

Ще до весілля ми з’їхалися. Майбутній чоловік мав свою величезну квартиру, дуже затишну і красиву, я була в захваті, адже довгий час я винаймала житло.

За рік-другий чоловік почав робити натяки на поповнення сім’ї. Родичі теж не мовчали, мовляв, квартира є, гроші є, що ще потрібне? А те, що в країні твориться, так це не причина, адже у всі часи народжувалися дітки.

Ось тільки я не була в захваті від ідеї. Спочатку я просто відмовчувалась, а потім виставила свої умови. Бо вважаю, що зараз складні часи і я маю убезпечити себе і свою дитину в разі чого.

Знаючи, що чоловік має достатньо коштів, я попросила купити квартиру в столиці, яка належатиме лише мені. Тільки за таких умов вона погоджувалася народити дитинку.

Ситуація вийшла непроста, адже це не звичайнісіньке прохання. Відразу загострюється питання довіри, та й не лише воно.

Наразі все ще вирішується, проте родичі чоловіка вже налаштувалися проти мене. Занадто великими здалися їм мої запити. Але я так не вважаю і думаю, що цілком права.

Фото ілюстративне.

You cannot copy content of this page