fbpx

Я викреслив зі свого життя Христину, заради дружини і дочки, хоч як би важко мені це не далося. Та незважаючи ні на що, ми розлучаємось. А все тому, що моя Інна зустріла кохання всього свого життя. Вона забрала наших дітей і переїхала в квартиру до цього “продавця”

Я познайомився з жінкою, яка буквально зачарувала мене. Згодом ми почали зустрічатися. Однак почуття відповідальності взяло гору, і я припинив ці стосунки. Я обрав сім’ю. Я залишився з дружиною, і ми навіть стали батьками синочка. Але рік тому Інна від мене пішла. Вона знайшла іншого, як вона каже – кращого.

Коли мені було кілька років до сорока, я почав переписуватися з чарівною жінкою. Вона була смішною, розумною, швидко відповідала, і її фразочки мене зачіпали миттєво.

Я просто переписувався з жінкою, яку ніколи раніше не бачив і не знав, і це мені підходило. Через деякий час ми відправили один одному фото, щоб знати, хто сидить по той бік. І я не міг не дивуватися. Це була красива довговолоса дівчина з чарівною зовнішністю.

Не багато минуло часу, коли ми з нею таки зустрілися. Я був в захваті від Христини з першого погляду.

Час проведений з Христиною був фантастичним. Я ніколи раніше такого не відчував. Просто ця жінка незвичайна, вона геть не схожа на мою дружину Інну.

Через деякий час я не уявляв свого життя без Христини.

І все б було добре, але раз у раз до мене приходило розуміння того, що я одружений, і сама Христина це знала з самого початку.

Я ніколи не ходив “наліво” раніше, але з Христиною весь світ перевернувся. І коли я зрозумів, що починаю підбивати підсумки свого життя, мені стало лячно.

Я не міг розлучитися. У нас з Інною росла донька. Родина б засудили мене за цей вчинок. Одним словом, почуття відповідальності перемогло в мені, і я припинив стосунки з Христиною. Я заблокував її номер і намагався не думати про неї.

Моя дружина Інна не помітила мого проступку. Їй подобалося комфортне життя, де їй не доводилося працювати. І вона була цілком подумки зайнята доглядом за дочкою і будинком. У неї не було вищих амбіцій у житті. Через деякий час Боженька подарував нам і синочка. Я думав, що ніхто і ніщо нас не розлучить.

Та якби це дивно не звучало, на даний час ми з Інною розлучаємось. Я не можу перестати дивуватися, що сталося зі мною в моєму житті. Дружина закохалася у власника місцевого магазину і вже навіть переїхала з нашими дітьми до нього в квартиру.

Кажуть, вона щаслива. Вона подякувала мені за гарне заміжжя, вибачилася за свій вчинок і пояснила, що нічого не могла вдіяти. Що просто закохалася по-справжньому.

Я пояснюю це тим, що ми з дружиною були разом ще зі школи, і вона ніколи не зустрічалася з іншими чоловіками. І трапилося так, що “продавець” звернув на неї, і так в Інни виникли почуття.

Завдяки подіям останніх місяців до мене постійно повертається думка про Христину. Раніше я був відповідальним перед дружиною і дитиною, а зараз хоч я і з “рогами”, але вільного стану.

Чому я не дозволив собі піти з сім’ї, а моя дружина так легко це зробила? Я спілкуюся з Інно, але розумію, що ніколи в житті не пробачу їй цього вчинку…

А що б ви робили на моєму місці?

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page