fbpx
життєві історії
Я вирішила, що буду старатися забрати свого Олега у дружини, до того ж він сказав, що з дружиною в них все не дуже добре. Ми зустрічались і надалі. Я показувала Олегу, яка ж я на кухні господинька. Я бачила його захват, і з кожним днем я все більше і більше закохувалась в нього. Мені здавалося, що ця любов взаємна

Такого чоловіка я чекала все життя… ніжний, лагідний, акуратний, напористий, золоті руки, світла голова … перерахувати все просто неможливо.

На той час мені 39 років. Заміжня ніколи не була. Ніби й красуня, престижна робота, комунікабельна, весела та всі кругом хочуть бути для мене лише друзями. Сама не розумію чому так виходить. Був такий час, що я й змирилася з такою долею. Поки не зустріла свого Олега.

Познайомились ми в кафе. Розговорилися і зрозуміли, що просто створені один для одного. Такою щасливою я себе ніколи не відчувала. Я просто літала на крилах кохання. Вже уявляла, як стою біля нього у білій весільній сукні.

Мої фантазії розвіялись через 3 місяці нашого знайомства. Коли Олег зайшов в квартиру, я одразу ж побачила в його очах, щось не добре. Він вибачився, а потім сказав, що в нього є дружина та син, з якими він живе вже більше 10-ти років.

Сказати, що я була розчарована, нічого не сказати. Земля рухнула з-під моїх ніг. Я завжди засуджувала таких дівчат, а тут сама стала заручницею долі.

Сама не розумію чому, та я не змогла завершити наші зустрічі. Я так довго чекала своє щастя, що мені не хотілося повертатись в минуле, таке нудне і самотнє.

Я вирішила, що буду старатися забрати свого Олега у дружини, до того ж він сказав, що з дружиною в них все не дуже добре. Це тільки зараз я зрозуміла, що всі чоловіки в такому випадку таке кажуть.

Ми зустрічались і надалі. Я показувала Олегу, яка ж я на кухні господинька. Я бачила його захват, і з кожним днем я все більше і більше закохувалась в нього. Мені здавалося, що ця любов взаємна.

Одного літнього дня, я випадково побачила “свого” Олега з дружиною. Я одразу ж зрозуміла, що все не так у них, як завжди розказував мені Олег. Вони ніжно трималися за руки і щебетали щось одне одному. Тут то я і зрозуміла, що весь цей час була лише іграшкою в руках Олега.

Цим вся наша історія й закінчилася. Я дуже рада, що не розбила чужу сім’ю, хоча, дуже соромно за свої вчинки.

Дівчата, жіночки, рідненькі, ніколи не ведіться на ці чоловічі розмови. Щоб не говорив ваш благовірний, він ніколи не покине свою дружину та дітей. Не розбивайте чуже щастя.

А на кінець скажу, що вийшла я заміж в… 44 роки, встигла народити чудову дівчинку. І зараз почуваюсь найщасливішою жінкою на світі, адже у мене є чудовий чоловік, МІЙ чоловік!

Автор – Наталя У

Передрук суворо заборонений!

Фото ілюстративне – goodfon.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook