fbpx

Я вирішила все залишити молодшій дочці й онучкам, раз старша у 55 років вирішила за того грека заміж йти і там лишитися. Я взагалі не розумію, чого було з Франківська виїздити. А їй, бачте, життя захотілося влаштувати і світ побачити! В такому віці

Я взагалі не розумію, чого було з Франківська виїздити. Але саме так зробила моя старша 55-річна дочка рік тому. Жила вона до виїзду закордон зі мною у двокімнатній квартирі, турбувалася про мене.

Треба сказати, що особисте життя в старшої дочки Ніни не дуже склалося. Вона двічі вдова, з єдиним сином не дуже близька.

І ось коли розпочалося все це більше року тому, моя молодша дочка Катя і не думала кидати мене, кудись їхати, адже у нас на заході країни – спокійно. Катя і її дочки стали волонтерами, допомагали переселенцям. А зять пішов захищати Україну, бачимо його раз на кілька місяців, молимося й чекаємо.

А от Ніна все залишила і виїхала в Грецію. Але в цій країні вона осіла не одразу, а спочатку об’їздила, скориставшись нагодою і відкритими кордонами, всю Європу, нам тільки фото надсилала.

А потім подруга запросила Ніну в Грецію, там дочка влаштувалася покоївкою до старої пані, яка має сина удівця. З ним і зійшлася Ніна, зараз вони збираються одружитися і навіть запропонували нам з Катериною приїхати на їхнє невеличке торжество, яке запланували на травень.

Але ми не поїдемо. У мене паспорта нема закордонного, та й ми взагалі ображаємося на Ніну, як так можна – в такому віці все покинути  й бути такою легковажною.

Я вирішила все залишити молодшій дочці й онучкам, раз старша у 55 років вирішила за того грека заміж йти і там лишитися. А їй, бачте, життя захотілося влаштувати і світ побачити! Завтра піду до нотаріуса складати заповіт на молодшу дочку, адже вона мене догляне в разі чого, я вже дуже не молода людина.

Всім миру й добра.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, ibilingua.com.

You cannot copy content of this page