fbpx

Я вирішила зробити генеральне прибирання на балконі, а то різних коробок там назбиралося. Я так запрацювалася, що навіть не відразу почула, що мій телефон розривається. На останніх секундах підняла слухавку. Це була Лідія Іванівна, мама мого чоловіка. – Оксано, Назар сьогодні за кермом, не хочу його турбувати. Скажи, як в нього справи? – Я взяла, та й розказала, про що ввечері пожаліла

Я вирішила зробити генеральне прибирання на балконі, а то різних коробок там назбиралося. Я так запрацювалася, що навіть не відразу почула, що мій телефон розривається. На останніх секундах підняла слухавку. Це була Лідія Іванівна, мама мого чоловіка. – Оксано, Назар сьогодні за кермом, не хочу його турбувати. Скажи, як в нього справи? – Я взяла, та й розказала, про що ввечері пожаліла.

Мене звуть поля. Хочу розповісти вам про те, як я намагалася потоваришувати зі своєю свекрухою і що з цього вийшло.

Я дуже добрий і м’який чоловік і звикла до того, що люди до мене дуже добре ставляться. Я була впевнена, що зможу потоваришувати і зі своєю свекрухою.

Ох, як я помилялася!

Своїй свекрусі я не сподобалася одразу ж! Чому? Так, мабуть, бо я хотіла забрати у неї її єдиного синочка. Але я була впевнена в тому, що коли Лідія Іванівна мене дізнається краще, то в нас з нею відразу ж налагодяться добрі стосунки.

Але, щоб я не робила, все було погано. Я і в гості до свекрухи ніколи з порожніми руками не ходила, і сама їх зі свекром добре зустрічала і все одно була поганою.

Я ніяк заспокоїтися не могла: все намагалася з Лідією Іванівною потоваришувати. То в кафе її запрошувала, то за покупками разом сходити. Але свекруха ніколи не погоджувалася.

Якось я не витримала і запитала:

– А чому ви так не любите мене?

– А чому це я маю тебе любити? У тебе є мама, от нехай вона тебе любить! – відповіла мені моя свекруха.

Назар рідко спілкувався із мамою. А вона дуже хотіла знати, як живе її син. Ось вона і почала дзвонити мені і все розпитувати. А я їй все почала розповідати.

А потім Назар про це дізнався, і ми посперечалися. Я зрозуміла, що робила неправильно. Загалом, я після цього в розмовах зі свекрухою почала розповідати лише про себе. А вона мені сказала:

– Та мені взагалі не цікаве твоє життя! Я тільки за свого сина переживаю! І тільки тому тобі й дзвоню!

Лідія Іванівна сказала мені правду і після цього наші стосунки стали набагато кращими.

Коли вона в мене намагалася дізнатися, то я завжди говорила:

– Краще запитайте про це свого сина!

Тепер свекруха намагається налагодити нормальні стосунки зі своїм сином.

Ми з Назаром більше не влаштовуємо “бурі”. А свої спроби потоваришувати зі свекрухою я припинила. Після цього нам стало легше та простіше спілкуватися.

А ви в яких стосунках ви зі своєю другою мамою?

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page