fbpx
життєві історії
Я вже літня жінка, і мене дочка забрала з Черкас до себе в Іспанію. Все тут добре, я тепер няня для 4-х онуків. Пристосуватися до цього мені важко. Якби не війна, я б онуків і не побачила. Неквапливість і ліньки іспанців дещо напружують

Мо дочка поїхала 12 років тому на заробітки в Барселону, та там і лишилася, вийшла заміж, народила дітей. Якби не війна, я б онуків і не побачила мабуть. Але сталося, що сталося.

Я вже літня жінка, і мене дочка забрала з Черкас до себе в Іспанію кілька місяців тому. Все тут добре, я тепер няня для 4-х онуків, але мені подобається.

Через спеку іспанські вулиці після першої години дня зовсім затихають, це незвично.

Іспанія – країна з добрим кліматом, усміхненими людьми та високим рівнем життя. Багатьом, хто народився в районах із менш привітною погодою, хотілося б переїхати до «берега кроликів».

Однак не все так просто. Спека не найкраще позначається на робочому графіку іспанців.

В Іспанії після першої години дня температура досягає свого максимуму. Пристосуватися до цього мені важко, не люблю спеку.

Саме через це після 13:00 в іспанських містах діє сієста – післяобідній сон. Закінчується він о п’ятій годині вечора. У цей проміжок часу закриваються багато магазинів та муніципальних установ.

Я б відзначила неквапливість і ліньки іспанців, це дещо напружує. Будь то мерія або торгова лавка, іспанці не люблять поспішати і часто виявляються дуже повільними і необов’язковими.

Все одно у нас краще, але повернутися мені вже мабуть не судилося.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.