fbpx

Я вже не молода, на пенсії, діти самостійні й забезпечені. Тому в мене є час і на себе. У цю неділю я як зазвичай їхала на зустріч з подругою дитинства маршруткою. Рівно кілька секунд хранительки автобусної справедливості тріумфували про свою перемогу. Але як тільки вільне місце зайняла та сама жінка, залишивши дитину стояти біля себе, знову піднявся справжній бунт

Я вже не молода, на пенсії, діти самостійні й забезпечені. Тому в мене є час і на себе. У цю неділю я як зазвичай їхала на зустріч з подругою дитинства маршруткою. Живе Люда на іншому кінці міста, і поїздки в маршрутці та спостереження за пасажирами – одне з моїх улюблених занять.

Щоразу стаю свідком дуже цікавих ситуацій. Ось якою була картина цього разу.

В автобус зайшла молода матуся із сином років семи. Усі місця були зайняті переважно людьми пенсійного віку. А на одному з передніх сидінь влаштувався хлопчина, мабуть, студент.

Всі бабусі, що сиділи поряд з хлопцем, вважали за необхідність будь-що підняти його з місця своїми обуреними коментарями, і це їм вдалося зробити.

Рівно кілька секунд хранительки автобусної справедливості тріумфували про свою перемогу. Але як тільки вільне місце зайняла та сама жінка, залишивши дитину стояти біля себе, знову піднявся справжній бунт.

«Оце так матусі пішли сьогодні! Дитина швидше за тебе втомлюється, дала б посидіти малюкові, не розвалилася б», – обурилася одна з пасажирок.

«Та так, совісті зовсім ніякої. Сама п’яту точку відсиджує, а дитя, бідолаха, всю дорогу на ногах вистоює!» – підтримала літня пара із задніх сидінь.

Раптом пролунав дзвінкий дитячий голосок:

«Ви маму не чіпайте, я сам хочу стояти. Як я виросту справжнім чоловіком, якщо не поступатимуся жінці місцем у транспорті?»

В автобусі відразу ж запанувала тиша. Здається, всі були дуже здивовані тим, наскільки впевнено та мудро прозвучали слова, сказані 7-річним хлопчиком.

Мамочка малюка лише гордо окинула поглядом настирливих порадниць і лагідно посміхнулася синові.

Ось кажуть, що зараз матусі набагато гірше справляються з вихованням дітей, ніж раніше. А я думаю, що ця історія є яскравим прикладом того, як чудово справляються з вихованням дітей сучасні молоді батьки.

І справді, згадати хоча б того ж хлопця, якого критикували за те, що він не додумався сам поступитися місцем жінці з дитиною. Навряд чи хтось навчав його поступатися місцем у транспорті змалку, от і результат. А що ви думаєте з цього приводу?

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page