fbpx
життєві історії
Я вже не можу дивитися на те, як моя подруга поводиться зі своїм чоловіком. Вона буквально не дає йому слова вставити! Ніколи не питає його думки. Постійно командує ним відчайдушно. Мені самій вже цікаво, як довго він витримає. А почалося ще до того, як вони одружилися, на її дні народженні

Я вже не можу дивитися на те, як моя подруга поводиться зі своїм чоловіком. Вона буквально не дає йому слова вставити! Ніколи не питає його думки. Постійно командує ним відчайдушно. Мені самій вже цікаво, як довго він витримає. А почалося ще до того, як вони одружилися, на її дні народженні.

Мене вразила поведінка моєї подруги ще до того, як вони з цим хлопцем одружилися. На її дні народженні кавалер її сестри – вельми нахабний тип – почав чіплятися до хлопця, за якого моя знайома згодом вийшла заміж.

Я б на її місці давно вже заткнула б тому кавалеру рот або попросила б сестру це зробити, але подруга мовчала, хоча характер у неї досить бойової і вона цілком могла це зробити. Просто не вважала за потрібне, або побоялася образити сестру.

Воно-то, з одного боку, той хлопець міг і сам щось сказати, але треба ж враховувати характер. А характер у нього дуже боязкий і добрий, захистити себе він в таких ситуаціях не може. В результаті кавалера сестри на місце ставила я, перетягнувши на себе увагу. Хлопець знайомої був мені вдячний і з тих пір до мене дуже добре ставиться.

У шлюбі моя знайома почала ним командувати, як хоче. Він все терпить. Нещодавно вони підвозили мене з роботи, ми випадково зустрілися. І я була вражена тим, що чоловік в тій родині мовчить і веде машину, а дружина розливається солов’єм зі своєю мамою, яку вони возять з роботи. Коли він намагався вставити хоч слово, дружина його перебивала. Видно було, що його це зачіпає. Щось підказує мені, що при першій нагоді той чоловік втече від дружини, щоб ніхто їм не командував…

А я його вже кілька років тихо люблю.

Передрук без гпосилання на Ibilingua.com. суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook