fbpx
життєві історії
– Я вже не знала, що й думати! Невже чоловік коханку завів? І тепер з сімейного бюджету бере гроші їй на подарунки? Але працюємо ми разом, з роботи відразу йдемо додому! І відпочиваємо теж разом!

– Я вже не знала, що й думати! Невже чоловік коханку завів? І тепер з сімейного бюджету бере гроші їй на подарунки? Але працюємо ми разом, з роботи відразу йдемо додому! І відпочиваємо теж разом!

Карина ділиться з подругами своїми сумнівами. А вся справа в тому, що з дому нез’ясовним чином почали пропадати гроші.

Карина з чоловіком одружилися 20 років тому, завжди жили від батьків окремо і незалежно. Пережити довелося і складні часи: обидва інженери, був час копійки платили, ледве-ледве тягнули і знімне житло і прожиток.

Через 5 років після весілля народився Микитка, а тут і спадок Карині підвернулася – будинок в передмісті. Продали тоді його і купили невелику квартиру, звичайно довелося в кредит влізти, але викрутилися, зате своє житло.

А потім чоловіка Карини зробили заступником начальника, а її саму – начальником відділу.

Життя стало і легше, і приємніше. Чоловік ще й свою матір із сестрою став грошима допомагати. Карина не заперечувала, свекруха, хоч і шкідлива, але жили вони завжди від неї окремо, тому відносини і не були зіпсовані остаточно. Сестра Віті, чоловіка Карини, Юлька була набагато молодша за нього, їй 25.

Закінчила дівчина мистецтвознавчий факультет, з роботою важко, платять мало, а з чоловіками не складається. Хоча, як не складається? Юлі подавай олігарха, на менше вона не згодна. Але, олігархів на горизонті не спостерігалося і Юлька частенько просила гроші у брата.

А тут, до 20-річчя весілля, вирішили Карина з чоловіком подарунок собі зробити. Всією сім’єю на 10 днів вирушили до Таїланду. Відпочили вперше в житті без турбот і за кордоном.

А по приїзду вона і зауважила: з шкатулки, куди вони складали свій сімейний бюджет пропадали гроші.

– Ні, суми спочатку були великі. Тисячі три, потім п’ять, потім десять. Я точно впевнена, що вони є, а полізу, щоб взяти – там набагато менше. Що таке! Завжди гроші лежали на виду, все, кому треба було просто попереджали, що візьмуть стільки.

Почала Карина на сина думати, хлопчикові 15 років, перехідний вік. Начиталася форумів, боялася, що зв’язався з поганою компанією або того гірше. Але Микитка продовжував добре вчитися, в секцію ходив.

Карина так розпереживалася, що навіть тиск розпустувалася, довелося лікарняний брати.

На третій день, вранці, після того, як Вітя пішов на роботу, а Микитка в школу, почула Карина, що двері відкриваються ключем. Спочатку подумала, що Вітя забув щось, але немає, кроки не його… Каблучки процокалі в вітальню, Карина потихеньку пішла слідом: Юля, сестра Вітіна спокійно, як до себе в кишеню, залізла в шкатулку з грошима…

Вона навіть не почервоніла і виправдовуватися не стала!

– Ви на курорти роз’їжджаєте, а про те, що я теж в Таїланд хочу братик не подумав? Шикує, жрете солодко, а мені доводиться ганчір’я носити і в усьому собі відмовляти? Подумаєш взяла… копійки…

Карина, сестру брата, звичайно, що вигнала. Увечері чоловікові все розповіла, посміялися над тим, що чоловік три місяці був в підозрах на рахунок коханки і син. Так, ключ вони свекрухи дали, коли їхали на відпочинок, щоб квіти полити і так, про всяк випадок.

Вітя мамі подзвонив, а вона, виявляється була в курсі і встала на сторону дочки. Ну що ж. Замки змінили, допомога грошима матері і сестри чоловік з щомісячних витрат викреслив. Спілкування звели до нуля. З такою ріднею і злодіїв, і ворогів ніяких не треба…

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page