fbpx

Я вже не знаю, як пояснити цій пані – мамі мого чоловіка, як їсти економно! Можливо ви, прочитавши мою історію, мені допоможете порадами, дуже на це сподіваюся, бо не знаю, як бути. Купуємо продукти ми оптом і по акціям, але виходить така картина: продуктів багато, його мама кличе їсти до нас дітей брата чоловіка, які їдять більше за Женю, приходять на повний день: щодня сніданок, обід та вечеря. Наприклад, частину купованих коробки стегенець, вафель, макаронів свекруха віддає сім’ї брата, насипає повний пакет печива і може з балкона їм скинути пакет котлет чи овочів, щоб я не помітила

Я вже не знаю, як пояснити цій пані – мамі мого чоловіка, як їсти економно! Можливо ви, прочитавши мою історію, мені допоможете порадами, дуже на це сподіваюся, бо не знаю, як бути.

Розповім трохи про себе. Мені 38 років, у шлюбі з Євгеном ми вже 8 років, і свого часу з чоловіком переїхали з мого міста до його міста.

Вже народилася дитина, три роки ми живемо зі свекрухою, бо чоловік взяв кредит на машину, живемо за 30 кілометрів від Дніпра, вирішили брати іпотеку, бо не бачимо сенсу платити за орендоване житло.

Домовилися ми з чоловіком, що він  вкладає всю свою зарплату, щоб розрахуватися з боргами, а на мою живемо. Та нічого не виходить.

Купуємо продукти ми оптом і по акціям, але виходить така картина: продуктів багато, його мама кличе їсти до нас дітей брата чоловіка, які їдять більше за Женю, приходять на повний день: щодня сніданок, обід та вечеря.

Наприклад, частину купованих коробки стегенець, вафель, макаронів свекруха віддає сім’ї брата, насипає повний пакет печива і може з балкона їм скинути пакет котлет чи овочів, щоб я не помітила.

Недавно закупились ми, я накрутила фаршу, наліпила пельмені і половина пішла в ту родину. Готувати мало в родині чоловіка не прийнято і вчорашню їжу свекруха не визнає, тому багато продуктів викидається, купується в день два буханці хліба, з’їдаємо півбуханки, інше на смітник.

Я не розумію, навіщо їх дві купувати та півтори викидати? Готує кашу, висипає весь пакет у каструлю, виходить дуже багато, наступного дня все в утиль і вариться нова порція. Я з Євгеном говорила на цю тему, але нічого не міняється.

Ситуація така: зарплата брата чоловіка 15 тисяч гривень, його дружини – 10 тисяч гривень, у них двоє дітей, комуналку платять батьки дружини. У мого чоловіка зарплата 20 тисяч, у мене – 15, платимо 13 тисяч за кредит, комуналку сплачує чоловік, тобто у нас ситуація гірша, ніж у них за грошима.

Ще брат чоловіка може прийти до нас і взяти баклажку магазинної води і потім не повернути. Вони можуть подзвонити і запитати, чи немає у нас сала наприклад, і свекруха їм віддає наше.

На мою думку, живучи на оренді, ми можемо заощаджувати і швидше розплатитися з боргами і поїхати жити в місто, але такі палиці в колеса нам вставляє та сім’я і його мама.

Як пояснити свекрусі і Євгену заодно, що можна не годувати всіх, а економно розпоряджатися продуктами, не готувати з усього одразу.

У мене в морозилці лежать порційно продукти, і іноді я бачу, що в супі три порції м’яса. Ну чому не можна готувати на один день у тій кількості, яку ми можемо вжити?

Я вже не знаю, як і боротися з цим усім, одна надія на ваші поради.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page