fbpx
життєві історії
Я вже стала кожної неділі до церкви ходити, і молитися за щасливу долю свого сина. Ну самі подумайте, йому тридцять п’ять на носі, а Дмитро все в холостяка не набавиться. І ось Господь віддячив мені за ці молитви. – Мамо, тату, скоро приведу вам наречену на знайомство. У нас з Анею все серйозно, тому готуйтеся до весілля. – По її зовнішньому вигляду було зрозуміло, ні прибирати, ні готувати Аня не буде. Ну що ж, поживемо побачимо, – подумала я

Я вже стала кожної неділі до церкви ходити, і молитися за щасливу долю свого сина. Ну самі подумайте, йому тридцять п’ять на носі, а Дмитро все в холостяка не набавиться. І ось Господь віддячив мені за ці молитви. – Мамо, тату, скоро приведу вам наречену на знайомство. У нас з Анею все серйозно, тому готуйтеся до весілля. – По її зовнішньому вигляду було зрозуміло, ні прибирати, ні готувати Аня не буде. Ну що ж, поживемо побачимо, – подумала я.

Ми з чоловіком дуже хвилювалися, що син наш взагалі ніколи не одружиться. А все тому, що до своїх 33 років Дмитро був холостяком. Так, він зустрічався з жінками, з декількома навіть жив, але кожен раз розходився і все говорив, що все не те. Що не дівка, постійно щось з нею не так. Ми вже і зневірилися повністю.

Але ось було Дмитру 34, привів він дівчину до нас знайомиться. Відразу ж заявив, що в них все серйозно. Ми ледве зі стільців не впали, але були дуже раді за нього. Дівчина ж з вигляду була з великими запитами. Дуже доглянута, красива неймовірно, в дорогому одязі, довгі нігті, вії. Така точно прибирати в квартирі не буде, та й готувати теж я думаю. Виявилося, що вона з дуже багатої родини. Навіть довгий час не погоджувалася стати дружиною сина. Казала йому, що той не зможе оплачувати всі її забаганки. Але Дмитро у нас дуже наполегливий, свого домігся.

Батьки її теж сина попереджали, що ростили дочка як принцесу, значить, і він зобов’язаний буде до дочки так відноситься. Ми з батьком чимало грошей дали, щоб весілля зіграти їм шикарне. Свекри також не поскупилися, а на подарунок так взагалі квартиру їм купили.

Ось живуть вони вже два роки, син став бізнесменом своїми силами, пристойно заробляє. У кар’єрі не допомагав ні свекор, ні ми з батьком. З Анею ми в хороших відносинах. Але ось син постійно скаржиться, що Ані все мало і мало. Так, я розумію, що йому доводиться важко працювати заради дружини. Але як він хотів? Хотів собі живу ляльку – оплачуй її.

Я навіть заздрю, що я в молодості не зуміла знайти собі чоловіка, який би мені примхи оплачував. Правильно Аня робить – живе собі на втіху. Чоловіки повинні платити за любов і наявність красивих дам в їх житті.

Хіба не так?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page