fbpx
життєві історії
Я вже три роки заміжня. І чоловік не дозволяє мені спілкуватися з його мамою і братом. Нам на весілля подаровали квартиру, яку ми планували продати. Він мені відповів: «Забудь про цю квартиру і не чіпай її». Виявилось, що ця квартира записана на його матір

Я вже три роки заміжня. І чоловік не дозволяє мені спілкуватися з його мамою і братом. Ось яка причина. І взагалі не зрозуміло, куди ми далі рухаємося.

Нам на весілля подаровали квартиру, яку ми планували продати. Наразі чоловік організував бізнес, незалежний експерт із продажу обладнання. Хочемо взагалі виробництво відкрити та розвивати, коли це все закінчиться, оскільки саме виробничий бізнес здатний приносити гарний дохід.

Я запропонувала продати цю квартиру та вкласти у виробництво, а самим поки що орендувати житло. Він мені відповів: «Забудь про цю квартиру і не чіпай її».

Мене ця відповідь дуже обурила. Я стараюся для майбутнього наших дітей, а не для себе. Виявилось, що ця квартира записана на його матір.

Я зв’язалася з нею і пояснила, попросила допомогти нашій сім’ї. Вона, замість допомоги, одразу поскаржилася на мене зі сльозами чоловікові. Його брат, з яким я спілкувалася з цього питання, так само повівся, як і свекруха.

В результаті чоловік віддалився. став непривітним і байдужим до мене і до дітей. Мені дуже гірко від такого ставлення.

Живемо вже рік окремо один від одного, бо я приїжджала у Київ народжувати. Жили ми у Греції. Я не могла приїхати назад, тому що немає коштів просто навіть на квиток. Він організував бізнес, про який я писала вище. Але повільно все це рухається. На виробництво коштів немає, тому я й просила продати квартиру, раз вона нам була подарована. Я прошу грошей для сім’ї, а не особисто для себе.

Але всі вони проти продажу квартири. І ніхто не думає про дітей, які вже рік не бачать батька, а зараз ми взагалі вирішили розлучитися. До речі, його брат з приводу розлучення надіслав мені повідомлення.

Найприкріше, що чоловік, у якому я мріяла знайти захисника, підтримку та опору, не підтримує мене і цим зраджує нашу сім’ю. Дитина щодня питає про батька. А ще в мене залишилося багато речей у тій квартирі, куди тепер приходить свекруха та влаштовує там свої порядки. Вже навіть меблі переставлені там, вона приходить не сама, а з своїми подругами, як господиня.

Як бути далі?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.