fbpx
життєві історії
– Я вже втомилася! Моя свекруха заявила, що моя донечка їй заважає, тому дитина повинна пожити в іншої бабусі. Мені теж переїхати, щоб не муляти їй очі?

Спеціально підготовлено для ibilingua.com

У мене в житті почалась була чорна смуга. Це був дуже важкий період. Проблеми на роботі, борги ще й розлучення з чоловіком.

Але коли коли йшов процес розлучення з колишнім чоловіком. І в той момент я зустріла його, який зрозумів мене, підтримав. У нас відносини розвивались дуже добре. Переживала за одне.

Від першого чоловіком, я з шлюбу у мене залишилася донька Оля, якій на той момент було 4 роки.  І я постійно переживала як у чоловіка складуться стосунки з донькою, думала, як їх познайомити.

Але дякувати Богові, вони подружились. І все було добре, тому через рік я вийшла заміж вдруге. Все було чудово до того часу, поки не приїхала свекруха. Все помінялось в один момент.

Свекруха зробити ремонт у квартирі, ну і звичайно на деякий час переїхала до нас. Зразу після цього, чоловік одразу змінився. Про сім’ю забув, цілими днями бігав лише за мамою та намагався в усьому їй догодити.

Чомусь в мене з самого початку стосунки зі свекрухою не склались. Вона завжди була проти наших стосунків, адже я розлучена. Свекруха докоряла чоловікова, що він у менее другий чоловік, не підтримувала.

Читайте також: Це мегасмачний маківник, який випікається одним коржем. Десерт має святковий вигляд і надзвичайно багатий смак

Вона навіть наше запрошення на весілля проігнорувала. Ми прожили разом вже два роки, за цей час вона приїжджала всього два рази – це були дні народження її сина. А мене навіть не вітала з днем народження!

Мене її поведінка завжди дратувала, адже свекруха всіма способами намагалася довести сину, що я йому не рівня. Завжди мене ставила в не зручне становище перед чоловіком.

Я  все це терпіла, не звертала уваги! Але у всьому є межа.

Свекруха приїхала до нас і у всьому поводилася, як господиня. Все я роблю не так.  Усе стояла не свої місцях  у квартирі, то не смачно я варю.

Але тут я вже не стерпіла….Як тільки моя дочка дочка Оля вийде з кімнати, свекруха одразу кричить. Всюди дочка моя їй заважає.

Чоловік мовчки спостерігав за цим всім. А ні слова нічого не сказав своїй мамі.

А я так надіялася, що він захистить мене з дитиною, але цього чекати було марно.

Ніколи б не подумала, що я у власній квартирі стала відчувати себе гостею. Останніми днями вдома тільки одна тема для обговорення – коли я вже нарешті народжу другу дитину.

Роки йдуть, я не молодію, чому ми про дітей не думаємо, що ж я за дружина така. Чому я не думаю про сім’ю…

Усі натяки зводилися до того, що я одружилася з її сином через гроші, хоча ми живемо у моїй квартирі. Дивно якось будо це все слухати!

Останньою краплею була її вимога відвести Олю до моєї матері, бо вона заважає свекрусі. Цього я вже не стерпіла!

Я відчуваю, що у моєї доньки стрес через неї, тому задумалась над цим що потрібно щось робити з цим.

Можливо, їй дійсно буде краще декілька місяців пожити у люблячої бабусі? Подільше від свекрухи. Але з іншого боку не хочу поступатися свекрусі. Чому моя донька має їхати геть, це ж моя квартира.

Спеціально підготовлено для ibilingua.com

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

facebook