fbpx
життєві історії
Я вже їхала в маршрутці на роботу, як на телефон від Віталіка прийшло повідомлення, але адресоване воно було явно не мені: “Моєї вже нема! Я чекаю з нетерпінням”. В ту ж хвилину я вискочила на першій зупинці, і відпросившись у шефа, повернулася в сторону дому, щоб спіймати голубків. Відкриваючи двері я вся тремтіла. Час ніби зупинився. Я пройшла у спальню і побачила чоловіка і кучеряву блондинку

Я вже їхала в маршрутці на роботу, як на телефон від Віталіка прийшло повідомлення, але адресоване воно було явно не мені: “Моєї вже нема! Я чекаю з нетерпінням”. В ту ж хвилину я вискочила на першій зупинці, і відпросившись у шефа, повернулася в сторону дому, щоб спіймати голубків. Відкриваючи двері я вся тремтіла. Час ніби зупинився. Я пройшла у спальню і побачила чоловіка і кучеряву блондинку.

Цією історією зі мною поділилася моя давня знайома. Христина пішла від чоловіка і попросилася трохи пожити у мене. З її дозволу я розповім вам про те, що з нею сталося, щоб ви дали пораду, як вчинити моїй знайомій.

Христина п’ять років щасливо жила зі своїм чоловіком, але дітей вони так і не нажили. А судячи з останніх подій, вже й не наживуть. Справа в тому, що чоловік Христини місяць тому серйозно осоромився.

В той день Христина, як завжди, збиралася на роботу. Вона працювала п’ять днів на тиждень, а її Віталік два через два, і вихідні у них часто не збігалися.

Сіла вона в маршрутку і стала читати новини в телефоні, а тут від чоловіка незрозуміле повідомлення: “Моя на роботі, приходь!”

Голову Христини відразу переповнили думки, перед нею спливали різні картини, з’явилося багато сумнівів, припущень і страх. Їй хотілося знайти виправдання повідомленню: може воно призначалося його мамі або приятелеві. Але підозри її не покидали.

Вона похапцем написала начальнику, що їй терміново потрібен відгул і вийшла з маршрутки на наступній зупинці. Христина знала, що якщо повернутися додому прямо зараз, то вона зірве плани чоловіка і таємницю розкрити не вдасться. Тому вона пішла в бік будинку пішки, щоб той, кого запросив чоловік, встиг до них прийти.

І ось повернувся ключ, клацнув замок, серце стало посилено стукати, немов шумів літак під час зльоту.

Поки Христина відкривала вхідні двері, всі навколо застигло і секунди здалися вічністю. Потім час раптом понісся швидше, і вона блискавкою влетіла в спальню. Там з її чоловіком сиділа молоденька біловолоса дівчина.

Віталік, звісно, намагався на льоту збагнути, як пояснити те, що трапилося. Але що тут можна було придумати? У той же вечір Христина оселилася в моїй квартирі. З того часу ми любимо обговорювати недоліки чоловіків, а Христина ніяк придумає, як краще всього провчити чоловіка.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!