fbpx

Я вже змовчала, коли син мені в квартиру привів жінку з дитиною від попередніх стосунків. До того ж, Марина вже була при надії, а я так довго чекала на онука чи онучку, а тут відразу ж буде двоє. Всіма силами я намагалися налагодити відносини з Мариною, і якщо чесно все складалося не погано. Єдине, що мене турбувало це те, що вона часто злилася на Антона. Спочатку я думала, що це просто такий період в її житті, але потім дізналась, що все серйозніше

Я вже змовчала, коли син мені в квартиру привів жінку з дитиною від попередніх стосунків. До того ж, Марина вже була при надії, а я так довго чекала на онука чи онучку, а тут відразу ж буде двоє.

В Степана, мого сина ніяк не складалося з жінками. Спочатку він мені розказував про свої невдачі, але згодом і взагалі перестав.

Я довгий час намагалася дізнатися, чи є в мого сина хтось, все-таки хотілося б, ще встигнути внуків поняньчити.

Був період, що Степан затримувався на роботі, я навіть думала, що можливо в нього хтось появився, і виявилося, що я мала рацію.

Невдовзі син привів додому дівчину, як виявилося що Марина вже чекала дитину від Степана, але крім того мала дитину ще від попередніх стосунків. Довго обдумувати не прийшлося, тож я прийняла її в своїй квартирі.

Я навіть зраділа, адже була не проти бути бабусею для сина Марини. Чудовий хлопчик, Антон, шести років, хоч і трішки сором’язливий, але в цьому я проблем не бачила.

Всіма силами я намагалися налагодити відносини з Мариною, і якщо чесно все складалося не погано. Єдине, що мене турбувало це те, що вона часто злилася на Антона. Спочатку я думала, що це просто такий період в її житті, але потім мені здалося, що там може бути й щось більше.

Виявилося, що Марину батько Антона покинув майже одразу після того, як дізналися про її цікавий стан, а вона не уявляла, як буде одна з дитиною. Можливо саме тому Марина так недолюблює сина.

І ось останній приклад з того, що відбувається майже завжди. Антон, як міг, старанно виписував в зошиті букву В, але все-таки не зовсім все виходило добре.

Марина прийшла, налетіла, вирвала листок ще й стукнула зошитом і змусила сина переписувати все знову.

Я намагалася захистити хлопчика, але дівчина сказала мені не пхатися, тож ніяк допомогти не вийшло.

І ось що мені робити? Невже Марина так буде ставитися і до моєї онуки? Як вберегти від цього дітей?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page