fbpx
життєві історії
Я, як і всі нормальні люди, проти корупції, але схвалюю дрібні хабарі. Кожен крутиться, як може. У когось є можливості, а у когось їх немає. Так було завжди, і мені соромитися нема чого, ми ж не крадемо, а якщо дають, чому б і не брати? Розповім і поясню все на власному прикладі. Дуже цікава ваша думка

Я, як і всі нормальні люди, проти корупції, але схвалюю дрібні хабарі. Ну, не те щоб, хабарі, а просто презенти в знак подяки. Це дуже допомагає, наприклад, при прийомі дитини в дитячий садок. Місць в садку не було, але після певної суми буцімто на розвиток цієї установи, місце для моєї дитини знайшлося.

Якщо ви думаєте, що я пишу, щоб обурюватися, то глибоко помиляєтеся. Я вважаю це нормальним: дати на чай офіціантові або таксисту, так би мовити, за добре виконану роботу.

Мій чоловік працює лікарем, його постійно люди намагаються віддячити, так що, відмовлятися? Це ж не просто так, а за допомогу, якісне лікування. Я працюю в організації (не буду говорити докладно у якій), де теж прийнято брати різні презенти.

Мене навпаки обурюють ті батьки, які не хочуть привітати вчителя зі святом, кажуть, що він отримує за свою роботу зарплату.

Ось недавно в нашому класі був саме такий випадок, коли мама одного з учнів сказала, що здавати гроші не буде, що її сім’я з трьома дітьми не може дозволити собі відпочити в Туреччині, а наша класна літає туди два рази в рік. Я вважаю, що це просто заздрість.

Я, може, і не писала б сюди, але днями мені подруга видала:

«Добре тобі, чоловікові дають хабарі, так ви можете собі дозволити такий дорогий ремонт».

Ні б, щоб порадіти за мене, так вона просто кипить від заздрості. Хіба я винна, що її чоловік замість того, щоб вчитися, як мій, пішов працювати на будівництво? Я ж не кажу, що він теж там халтурить або краде будматеріали.

Кожен крутиться, як може. У когось є можливості, а у когось їх немає. Так було завжди, і мені соромитися нема чого, ми ж не крадемо, а якщо дають, чому б і не брати?

Дуже цікава ваша думка!

Автор: Ксенія

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page