fbpx
життєві історії
Я їй одне торочу, Лариса Павлівна своє гне. Але це моя оселя! Не хочу псувати взаємини зі свекрухою, але й закривати очі на її поведінку і вчинки вже не можу. Це мій дім, а вони мені цю дівчинку пхнуть. – Не даси мені цукерки, бабусі скажу

Я їй одне торочу, а Лариса Павлівна своє гне. Не хочу псувати взаємини зі свекрухою, але й закривати очі її поведінку вже не можу.

У мене другий шлюб, є син від першого шлюбу 11 років Тимурчик і спільний із нинішнім чоловіком синочок Данилко, йому 1 рік.

Моя свекруха просто не помічає мого старшого сина. ну та я змирилася й звикла, не дуже й треба. У неї ще є внучка від дочки, яку часто привозять до нас, мовляв, ти в декреті, навіщо за садок платити. Але я дітей дуже люблю, тож завжди рада.

Тільки часто, коли Лариса Павлівна забирає Катрусю від нас, закінчується все суперечкою, та ще й не малою, і ось чому.

Внучка з порога бабусі починає розповідати, що мій син не хотів із нею гратися, не покатав на спині і взагалі обзивав, але це неправда. Якщо Тимур з нею не грався, то лише тому, що йому треба вивчати уроки, ніколи не кривдив.

Старший син у мене вихований так, що дівчаток треба оберігати, дражнити – теж не про нього. А свекруха не вірить ні йому, ні мені і починає просто волати, що син у мене не вихований, що не розуміє, що це маленька дитина, а я взагалі погана мати.

Я вже говорила, мовляв, якщо все не подобається, то і не наводьте її до нас, щоб не сперечатися потім. Але все одно приводять, а потім отака історія майже кожного разу.

Останнім часом Катруся почала мені говорити відкрито:

– Не даси мені цукерки, бабусі скажу, що ти мене ображаєш, вона тобі всипе. А цукерки їй взагалі не можна по здоров’ю!

Не знаю, що вже робити. Чоловік намагався поговорити зі свекрухою, вона кидається на нього, аж до того, що каже: «Ти мені не син, і взагалі, вона дитина, а ви тут зі своїм вихованням».

І так, до речі, внучці вона дозволяє просто все, нещодавно Катя штовхнула дворічну сусідську дитину, і коли її батьки почали говорити свекрусі, що так не можна, вона відповіла:

– Правильно і зробила, нехай з дитинства ваш знає хто тут головний!

Не знаю, як мені вчинити і поводитися? Конфлікти ці вже вимотали всі сили щиро кажучи.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page