fbpx
життєві історії
– Я їм сухий локшини дав, вони погризли і чаєм запили, що ще треба для щастя

Живе у нас в селищі одна сім’я. Такі сім’ї, як правило, називають – неблагополучними. Мати сімейства десь, як ніби, і працює – мужик не працює зовсім, але обидва, щодня приймають «на гpyди». Діти у них є.

Мужичка все звуть Нафанею – такий же кудлатий і немитий як один багатьом відомого домовичка Кузьки. Прилипло прізвисько настільки, що немає у нас жодної людини, яка знала б, як його звуть насправді.

Дітей у них п’ятеро – малий мала менше. Десь від двох до семи років віком. Джерело

Двір їх знаходиться в середині вулиці і кожен йде в магазин, або на пошту проходить повз, так як вищевказані установи знаходяться на різних кінцях вулиці.

Люди у нас добрі і все норовлять всучити чого-небудь дітям – хто пиріжків принесе, хто цукерками пригостить, а хто і просто поламану праску подарує. Ну не викидати ж його, справді.

І прізвище у них навіть якась є – то чи Сидорові, то чи Васильйові, а може навіть Роземштури. Так-то потреби звертатися до них на прізвище ні у кого не виникало.

Схоже, що будь-якого планування заводити дітей у них ніколи не виникало, і проводилися вони на світ Божий без всякого плану.

В черговий раз Клавдію забрали до пoлoговoго будинку буквально на днях. Нафаня залишився з дітьми вдома, очікувати поповнення в сімействі.

Читайте також: На Закарпатті мати навела порчу на хлопця дочки, але результат вийшов жaxливим: yдap прийшовся по її дитині

Був вихідний, а у вихідні у нас на стадіоні прийшли до нього не завжди тверезі дядечки, розбивалися на команди і грали в футбол.

Як би це дивно не звучало, але Нафаня був суддею. І він цілком професійно і по праву займав цей пост. Проходячи повз двір, ми пристойною компанією зайшли за ним.

Думали, що сьогодні він не зможе судити – адже на ньому п’ятеро «спиногризів».

Підійшовши до будинку, ми побачили, що вся сім’я, вишикувавшись, варто і, як ніби, чекає нас.

– Нафаня! Що, підеш? – запитав хтось із нас.

– А як же! – відповів наш арбітр.

– А діти? – запитав Кузьмич, – Хочеш, я їх до своїх онуків відведу? Їх там і погодують.

– А навіщо їх годувати? Я їм локшини швидкого приготування дав – вони і погризли. Чаєм запили. Бачиш, як животики понадувались. Щасливі!

Ми чесно кажучи, в ступор впали, але чужа сім’я – темний ліс. Злидні там, батьки частенько напідпитку, але люблять дітей недолугих мама і тато.

Дітки платять їм взаємністю і анітрохи не відчувають себе ущемленими.

Поки не відчувають, а як там далі доля їх складеться, одному Богу відомо. Ми звичайно допомагаємо їм, всім світом, але маму і тата ніхто не замінить.

Related Post