fbpx

Я з чоловіком та нашими двома дітьми живемо у Франції, це батьківщина чоловіка. Я не була вдома в Умані півтора роки. Весь минулий рік рвалася до рідних, але Ксавьє не давав добро. У мами 1 березня день народження, я планувала приїхати на нього

Я з чоловіком та нашими двома дітьми живемо у Франції, це батьківщина чоловіка. Я не була вдома в Умані півтора роки. Весь минулий рік рвалася до рідних, але чоловік не давав добро. У мами 1 березня день народження, я планувала приїхати на нього. І тут дізналася, що і зараз ми не їдемо.

Чоловік каже, що поїдемо всі разом аж літом. Як так? У мене там батьки, там бабусі, дідусі, друзі, там мій дім, і я дуже хочу поїхати хоч на кілька днів додому. І про подорож мріють мої діти, вони дуже люблять приїжджати в Україну.

Тут мені добре, але все ж ніяк не можу звикнути до цих людей та їхнього менталітету. Раніше я з дітьми їздила додому стабільно щороку, але зараз чоловік проти нашої поїздки. Йому здається, що це надто небезпечно. Як мені його переконати, що все буде добре і я хочу просто побачити рідних, навіть не знаю.

Спочатку він обіцяв, що поїдемо все взимку, потім говорив, що відпустить мене з дітьми до мами на день народження, і знову годує тим, що поїдемо всі разом точно наступного літа. Але це ще так доввго!

Як бути і що робити? Я дуже хочу додому хоч на тиждень! Тут я не працюю, займаюся лише дітьми, з ними я всі 24 години на добу, залишити нема кому. Втомилася від усього, утомилася від родичів чоловіка, від цих людей. Мої батьки до мене не можуть приїхати, бо тато захищає Україну.

Підкажіть, як мені вплинути на чоловіка, як умовити Ксавьє?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото – Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page