fbpx
життєві історії
Я з дитинства жила в злиднях, і мріяла, що коли виросту, то вийду заміж лише за чоловіка з достатком. Сама я проста медична сестра, і коли мені став приділяти увагу 43-й Григорій, я відповіла йому взаємністю, а все тому, що він мав гроші, як любили казати мої бідненькі подруги. І що я вам скажу, я не кохана жінка, але можу дозволити собі будь-яку, навіть найдорожчу покупку

Я з дитинства жила в злиднях, і мріяла, що коли виросту, то вийду заміж лише за чоловіка з достатком. Сама я проста медична сестра, і коли мені став приділяти увагу 43-й Григорій, я відповіла йому взаємністю, а все тому, що він мав гроші, як любили казати мої бідненькі подруги. І що я вам скажу, я не кохана жінка, але можу дозволити собі будь-яку, навіть найдорожчу покупку.

У мене було важке дитинство. Тому, коли за мною почав доглядати багатий кавалер – я не заперечувала.

Мені 24, Григорію 43. Я була на вигляд досить серйозною, не такою, як багато дівчат в моєму віці, тому Григорій на мені і одружився.

Багатий будинок в престижному районі. Достаток, гарний одяг, дорогі ресторани. Григорій купив мені машину. Деякі роками збирають на таке авто, а йому це просто зайти в салон і вибрати. Я не люблю його, але жити в злиднях не входило в мої плани.

Гриша отримав молоду, красиву і слухняну дружину, я – гроші, яких мені так не хватало в дитинстві. Все ж по чесному. Хоча, звичайно, не обходиться без романтики і простої людської близькості, дружби. Гриша приємний, розумний, але іноді буває грубим, і деколи самозакоханим. Без нього – роби що хочеш, в розумних межах, звичайно. Але коли Гриша поруч – він каже, що мені носити, їсти, пити, про що можна говорити, з ким можна спілкуватися і т. д.

Він розуміє, що буквально “підібрав” мене з “болота”. Я до одруження працювала медичною сестрою і отримувала копійки (на моє день народження від чоловіка я отримала букет, який коштує дорожче моєї річної зарплати).

Розуміє, що я вдячна і користується цим або просто так звик, що всі його слухаються. У Григорія був вибір, за людьми з такими грошима дівчата полюють. Але він зупинив свій вибір на мені. Крім обов’язків подружжя, я супроводжую його на будь-яких заходах, корпоративах і т. д. Як трофей, він демонструє мене своїм діловим партнерам і колегам. Іноді буває неприємно, відчуваєш себе річчю, але він в основному в офісі у себе пропадає, і у мене купа вільного часу і великий будинок в розпорядженні.

Але і його я розумію, у нього важка робота, він звик всім і всіма командувати, намагаюся не перечити. Змирилася і підкоряюся.

Нещодавно помітила за собою, що стаю турботливою дружиною, сніданки стала готувати йому, хоча є домробітниця. Стала навіть нудьгувати, коли його немає поруч.

Що це, прокидаються почуття? Він, до речі, теж став менш черствим. Безумовно з нами відбуваються якісь зміни. А ще якось заговорив про дітей. Ми ще до весілля обговорили це питання, вирішили, що як притремось один до одного в сімейному побуті, то подумаємо над цим питанням. Але потім це питання не піднімалося, а тут він прямо про це сказав. Розумію, що не проти, навіть хочу, напевно.

Ось так у нас вийшло. Ніби й не за коханого чоловіка виходила заміж, але все налагоджується. Вважаю, що я на такі почуття заслужила.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook