fbpx
життєві історії
Я з Харкова і в мене там залишилася квартира, у якій вилетіли всі вікна. З рідних в Харкові лише слабка літня тітка, що живе у зовсім іншому районі Харкова і не зможе допомогти, а батьки у Канаді. Я тимчасово живу у Вінниці, тому саме мені доведеться поїхати і заробити вікна, відремонтувати житло

Я з Харкова і в мене там залишилася квартира, у якій вилетіли всі вікна. З рідних в Харкові лише слабка літня тітка, що живе у зовсім іншому районі Харкова і не зможе допомогти, а батьки у Канаді.

Я тимчасово живу у Вінниці, тому саме мені доведеться поїхати і заробити вікна, відремонтувати житло.

Питання у тому, що мені дуже важко на це зважитися, я панічно боюся будь-яких вибухів, навіть віддалених.

Я ще у мирні часи здригалася від кожного фейверку чи петарди, не любила їх, а зараз розумію, що вибухи, окрім звуку несуть ще і реальну небезпеку.

На жаль, моя квартира розташована далеко не у безпечному районі, а з вибитими вікнами усе чутно, наче на вулиці. Місяць тому я вже їздила туда за речами і у своїй квартирі провела лише годину, більшість часу провела у відносно безпечному районі, де орендувала квартиру мама чоловіка. Зараз її вже немає, віддали в оренду іншим людям. І навіть ця година, коли я час від часу слухала вибухи довела мене до паніки, і потім вже у Вінниці я здригалася від кожного шороху.

Тому мені так важко уявити, що я проведу у своїй квартирі цілий день. Але це потрібно робити ремонт. Я розумію, що тут без варіантів, все одно рано чи пізно доведеться їхати, бо інакше квартира просто пропаде, її зальє дощами і мебілі зіпсуються. Як налаштувати себе на цю поїздку і навчитися не панікувати при звуках вибухів?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.