fbpx
життєві історії
Я з онуком живу в районному центрі. Син з невісткою в області “роблять кар’єру”. Данилко вже й забув, як рідні мама з татом виглядають, а тим все ніколи. – Це так само наш син, як і ваш онук. Тому сидіть і не “муркайте”, що вам важко. А на рахунок грошей, то не кажіть, що вам немає за що жити. Ми прекрасно знаємо, яка у вас пенсія. Нам зараз не можна грошима розкидатися – серйозний проєкт намічається

Я з онуком живу в районному центрі. Син з невісткою в області “роблять кар’єру”. Данилко вже й забув, як рідні мама з татом виглядають, а тим все ніколи. – Це так само наш син, як і ваш онук. Тому сидіть і не “муркайте”, що вам важко. А на рахунок грошей, то не кажіть, що вам немає за що жити. Ми прекрасно знаємо, яка у вас пенсія. Нам зараз не можна грошима розкидатися – серйозний проєкт намічається.

***

Минуло два дні після того, як батьки невістки купили собі новий телевізор, не відправивши нам грошей. Я вже забула цю історію і навіть не сподівалася ні на які гроші. Але ввечері дзвонить син і каже:

– Мам, я знаю що у тебе є гроші на книжці і ще пенсія, тому давай ви поживете на ці гроші. Просто у нас є дещо – плани, які вимагають вкладень.

– Ви там що знущаєтеся з мене? Робіть що хочете, це врешті-решт ваша дитина – і я поклала слухавку.

Я звичайно, все розумію, але це вже нахабство, вони хочуть повністю повісити на мене внука. (Данилко живе зі мною) Я не проти його виховувати, тим більше вже навіть не уявляю життя без нього.

Так ви допомагайте хоча б фінансово, щоб ми не відчували ніяких турбот. Я гроші ніколи не тринькала даремно, у мене завжди все по справі йшло.

І буквально через пару хвилин мені подзвонила невістка (як я зрозуміла син почав заперечувати їй і сказав, що гроші треба відправити):

– Доброго дня! Скажіть мені, будь ласка, навіщо ви сваритесь на нас і вічно докоряєте нас нашим сином, між іншим це і ваш онук теж?

– Я докоряю? Я сказала вам, що можете робити, що хочете.

– Все що від вас вимагається – це сидіти мовчки з онуком. І нам не заважати заробляти.

– Знаєш що люба, бери квиток і приїжджай до свого сина, а то він вже забув як ви виглядаєте.

– Коли вважатиму за потрібне, тоді і приїду. А ви замість того, щоб гроші вимагати, за Данилком дивіться.

І не встигла я нічого сказати як почула, що у них почався скандал і вона повісила слухавку. У мене весь вечір не вкладалося в голові таке ставлення до мене і довелося випити корвалол.

Пізно ввечері мені дзвонив син і вибачався за свою поведінку, але сказав що любить свою дружину і піти від неї не може. Сказав, що постарається з нею поговорити і надіслати грошей.

Я йому пояснила, що не збираюся у них нічого просити. Ми і так як-небудь проживемо, а ви живіть собі спокійно. Коли совість у вас прокинеться, дивіться щоб пізно не було.

Данилко і так вже все рідше і рідше згадує про своїх батьків. Я спробувала знову достукатися до сина, але йому важливіше його любов. І слухати він мене не хотів, але я сказала, щоб ноги її в моєму домі не було.

В когось є така ситуація, щоб онук жив з бабусею, бо батьки роблять кар’єру? Це взагалі нормально?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page