fbpx

Я з сім’ї з великими сімейними цінностями, мої батьки завжди допомагали своїм батькам. Більш того, ми були дуже бідними, і я мріяла почати заробляти, перш за все, щоб допомагати батькам матеріально, і зараз це роблю регулярно і з задоволенням. З моєю мамою у мене чудові стосунки. А з батьками чоловіка виходить ось як

Вирішила теж написати, яка ситуація в нашій родині. Я невістка, і дійсно, коли ми стали з чоловіком жити, я йому говорила, щоб подзвонив мамі, а він відповідав: “навіщо, у мене ж є ти”.

Чоловік взагалі не тягнеться до мами і батька. Ніяких тут немає ні прихованих образ, нічого, йому просто не цікаво. Він давно переріс своїх батьків, його стомлює, що вони вантажать його своїми проблемами, а самі нічого не хочуть в своєму житті міняти.

Це я завжди його практично змушую зателефонувати мамі, батькові, я даю їм гроші, я організовую подарунки. Я з сім’ї з великими сімейними цінностями, мої батьки завжди допомагали своїм батькам. Більш того, ми були дуже бідними, і я мріяла почати заробляти, перш за все, щоб допомагати батькам матеріально, і зараз це роблю регулярно і з задоволенням.

З моєю мамою у мене чудові стосунки. А з батьками чоловіка виходить ось як. Я дуже прив’язалася і полюбила батьків чоловіка, а вони як люди не емоційні і закриті, не йдуть зі мною на душевне зближення. У мене це викликає багато образ і непорозумінь. Як би я хотіла мати таку свекруху, яка тягнеться до нас, нехай буде надто настирливою, так нехай чоловік мій зайнятий зароблянням грошей, але є ж я, є наші діти, ми готові їздити в гості, спілкуватися, підтримувати батьків чоловіка. Але тільки не цей ігнор.

Я свою свекруху і обіймаю, і цілую, і кажу, як я їй вдячна за сина, дзвоню, приїжджаю, матеріально дуже допомагаю. А вона ось така людина закрита, нічого по ній незрозуміло.

Мамам синів хочу сказати. Наскільки я бачу за 15 років спільного з чоловіком життя, поступово він все рідше і рідше про батьків згадує, його просто затягують повсякденні справи, особливо робота, а не якісь ситуації з дитинства не дають спокою. І моя свекруха хоч в коржик розіб’ється, але це не зміниться. Проситиме уваги, тільки дратувати почне чоловіка.

Можливо хтось був у такій ситуації? Чи можливо щось поміняти? Боюсь, що цей поганий приклад він дає і нашим дітям, чого мені б найменше хотілося…

Передрук без посилання на ibilingua заборонений!

Фото ілюстративне – freepik

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page