fbpx
життєві історії
Я зайшов у глухий кут у стосунках з дружиню. У дуже важкий для нас обох період життя вона мене покинула, а тепер проситься назад, говорить, що любить, просить спробувати ще раз. З одного боку, приводу для розлучення немає

З дружиною в стосунках – глухий кут. На жаль, дитині не судилося народитися. Дружину довела рідня. Незважаючи на всі мої старання, сталося те, за що набільше переживали.

Ми довго лікувалися. Пройшли важкий період, а далі дружина взяла так звану «паузу» у відносинах, щоб зрозуміти, любить мене чи ні. Мої старання і вмовляння не допомогли. У підсумку я ще й залишився крайній, хоча весь час був поруч з нпею. підтримував.

Але суть в іншому. Розійшлися ми, стали жити окремо. Я сам пережив не менше, ніж вона. Вийшов ефект пружини. Біль, яку я довго відкладав в довгий ящик, рятуючи дружину, тепер мене наздогнав.

За місяць я наодинці з собою пережив все і зміг знову встати. А тепер, через місяць – дзвінок від дружини. Вона прийняла рішення. Сказала, що любить і хоче почати все спочатку.

Але вся проблема в тому, що я пережив все сам! Разом з болем пройшли і почуття. Для мене ця сама «пауза» стала зрадою з її боку. Дружина мене, по суті, кинула. Тепер, коли я все пережив і відпустив, вона з’явилася і каже про почуття.

З одного боку, приводу для розлучення немає. З іншого, нас вже нічого не пов’язує і я в плані почуттів до дружини перегорів.

Не знаю, як мені бути. Спробувати почати все знову або піти іпочати нове життя? Почуттів у мене до неї немає, нічого не здригнулося. Але і приводу, щоб розлучитися, начебто теж немає. Вона жила у батьків і вони всі разом все переживали.

Може, я виглядаю егоїстом і чиню не справедливо, але почуттів немає і бажання йти з нею разом далі теж…

Якщо хтось був у схожій ситуації, підкажіть.

Автор: Богдан

Передрук без згоди автора суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page