fbpx

Я закрутила роман з тренером дочки, що з часом привело до того, що я покинула свого чоловіка, а Олег свою дружину і двох дітей. Ми рік часу переховувалися, тому коли офіційно мали документи розлучення на руках – видихнули з полегшенням. Тільки спільне життя виявилося не таким вже й райдужним. Хочу повернутися до Павла, та не знаю, з якими очима

Я закрутила роман з тренером дочки, що з часом привело до того, що я покинула свого чоловіка, а Олег свою дружину і двох дітей. Ми рік часу переховувалися, тому коли офіційно мали документи розлучення на руках – видихнули з полегшенням. Тільки спільне життя виявилося не таким вже й райдужним. Хочу повернутися до Павла, та не знаю, з якими очима

Після п’ятнадцяти років шлюбу я знову самотня. У мене дочка і новий чоловік. Він став причиною розлучення, як і я у його випадку. Ми хочемо одружитися, але я все більше і більше відчуваю, що це, мабуть, не хороша ідея.

Я вийшла заміж за свого чоловіка дуже молодою, мені ледве виповнився двадцять один. Ми повинні були одружитися, ми чекали доньку, і я не хотіла будь-якою ціною залишатися самотньою. Ми почали з нуля, але це було красиво. Ми обоє були дуже молоді (мій чоловік був лише на два роки старший) і з нетерпінням чекали нашого спільного життя.

Ми пережили кілька криз, але ніколи нас ніщо не розлучало, ми навіть не думали розлучатися. Разом ми змогли побудувати гарний, мирний дім. Але мій чуйний та романтичний чоловік перетворився на лінивця.

Я не люблю сидіти дома. Мені тільки повід дай кудись вибратись, і я вже готова. А ось Павло став домашнім. Йому не хотілося навіть піти зі мною просто в кіно чи кафе. Мені він здався нудним.

Почала ходити з дочкою на баскетбол, вона дуже спортивна. Я також з дитинства займалася спортом. Я нарешті почала реалізовувати себе в доньці. Ну, там я зустріла тренера. Дуже хороший хлопець, мені сподобалося, як він поводився з дівчатами. Сам має двох дочок. Ми досить добре розуміли один одного. Я також їздила з ними на вихідні матчі. Олег старший за мене на п’ять років.

І ось одного разу якось проскочила іскра, дівчата виграли турнір, і Олег обійняв мене з великою радістю, і в цей момент ми обидва це відчули, як електрика проскочила між нами. Я закохалася. Ми почали зустрічатися. Наші таємні зустрічі тривали рік, і ми обидвоє відчували, що це серйозно, надто серйозно.

Тож одного разу ми вирішили, що відкладати нічого не варто і розлучаємось. Нас чекало найскладніше завдання, це треба було оголосити вдома. Я так боялася сказати чоловікові. Я також боялася, що Олег не скаже цього, і що він передумає в останню хвилину.

Зрештою вийшло так, як ми хотіли, після довгої боротьби (дружина Олега влаштовувала ще ті сцени) ми нарешті розлучилися. Мій чоловік був дуже розчарований тим, як я поводилася, але, на щастя, він був розсудливим, коли побачив, що я не відступлюся.

У Олега була своя квартира, яка дісталася йому від дідуся, він її здавав в оренду, і ми там почали жити разом. Він залишив дружині та доньці їхню спільну квартиру, забрав лише автівку та деякі речі. Донька спочатку залишалася з батьком, але через кілька тижнів переїхала до мене та Олега, і вона часто зустрічається з батьком.

Незважаючи на те, що наше розлучення забрало для неї багато чого, зрештою, вона знала Олега, він їй подобався, і з часом вона почала сприймати його досить добре. Дочки Олега повністю викреслили тата зі свого життя. Їхні стосунки з колишньою дружиною вже налагодилися, вона теж через кілька місяців знайшла пару.

Спочатку ми з Олегом були дуже щасливі, нам приємно було, що нам більше не потрібно було ховатися і ми завжди могли бути разом. Але наше спільне життя стало заважати тому, чого ми не очікували. Наприклад, стосунки між Олегом та його дочками. Хоча вони його бачили, так холодно було. Більш того, у мене було відчуття, що він їх купує.

Він давав їм гроші, купував дорогі подарунки, при цьому видавав колишній дружині дуже високі аліменти. І вони без сором’язливості відбирали в нього все, але поводилися з ним гидотно.

Одного разу в нас виникла досить серйозна суперечка, і Олег сказав мені, що це через мене його дочки зараз не розмовляють з ним. Якби він не розлучився, у них були б прекрасні стосунки. Я розуміла його, але водночас мені було прикро.

На жаль, подібні сцени повторюються досить часто. Наприклад, Олег звинувачує мене в тому, що я відмовляюся спілкуватися з його найкращими друзями. Але він не розуміє, що вони сприймають мене як щось нижче, що вони знають його колишню дружину і я просто та, хто розлучила їхній шлюб.

Але це правда, що деякі речі в ньому мене теж турбують, я порівнюю його зі своїм колишнім. Наприклад, він залишає великий безлад після себе, або він взагалі не читає книги, мій колишній і я обидва великі читачі, і ми любили говорити про книги.

Просто ми, мабуть, обоє дізнаємося (я точно), що подобаємося одне одному, але, ймовірно, нам було краще в наших шлюбах. Наші стосунки будуються на тому, що ми завдали болю багатьом людям і того, що нас приваблювало одне в одному, просто недостатньо. Але ми ще не можемо цього визнати. Олег стверджує, що любить мене, що він щасливий, що ми разом.

Крім того, нещодавно дочка сказала, що, на її думку, тато хотів би, щоб ми знову були втрьох разом. Вона сказала, що не хоче мені розповідати, але коли почула, що ми з Олегом знову сперечаємося, не змогла змовчати. Ну, я не знаю, ми давно розлучені, і крім того, я завдала йому багато болю, але він один, у нього нікого немає, тому хто знає… Іноді мені стає дуже сумно за нього, за його спокій.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page