fbpx
життєві історії
Я заміжня, дітей немає. Є іпотека, борг за ремонт, у чоловіка після хвороби – лежачий родич. Цей близький родич з місяця на місяць залишиться без житла через недолугих інших родичів, які до того, як він зліг, заклали квартиру банку… Потрібно кудись його прилаштовувати, зараз чоловік зі свекрухою шукають місце, щоб було більш менш пристойне. А я купила нам з чоловіком квитки на море

Я доросла жінка, 29 років майже. У мене в житті така ситуація. Я заміжня, дітей немає. Є іпотека, борг за ремонт, у чоловіка після хвороби – лежачий родич. Цей близький родич з місяця на місяць залишиться без житла через недолугих інших родичів, які до того, як він зліг, заклали квартиру банку… Потрібно кудись його прилаштовувати, зараз чоловік зі свекрухою шукають місце, щоб було більш менш пристойне. 

З мого ж боку у мене мої родичі не платили близько року квартплату. Тепер я кожен місяць віддаю з зарплати борг за квартиру, бо я там власник майже всієї частки…

Однак пару місяців назад я купила нам з чоловіком квитки на море. Довго збирала. Зібрала на квитки і на готель, і навіть з собою щоб взяти вже трохи. Однак бачу, що чоловік без ентузіазму. Каже, що ми не заслужили цей відпочинок, що зараз взагалі не до нього. Що з місяця на місяць наш родич залишиться без житла і хвилюється, що вся ця ситуація з квартирою відбудеться в наш від’їзд і видно перед матір’ю йому соромно, що він полетить зараз на море, а тут такі проблеми.

А я кажу, що заслужили. Я не купувала одягу собі, у мене все старе – черевики, куртка, нікуди не ходжу, вихідні – вдома. Працювала влітку на двох роботах. Відпочивати ми їздили три роки тому, а прямо щоб купатися в морі – 5 років тому.

Невже тепер потрібно завжди собі у всьому відмовляти? Якщо в житті все через одне місце, і вічно рахуєш ці копійки, після того, як все роздаси! Чи реально зараз не найкращий час я вибрала? І поки ми не заробляємо стільки, щоб бути в достатку і всім могли б допомогти – потрібно пахати й пахати, пахати й пахати, а життя – ну його?..

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook