fbpx
Без рубрики
Я заміжня за Сашком 7 років, виховуємо синочка Данилка. Я не ходила навколо, і чесно зізналася чоловікові. Сказала, що готова його зрозуміти. Такого повороту я не очікувала

Я заміжня за Сашком 7 років, виховуємо синочка Данилка.

До зустрічі з моїм чоловіком, десь за півроку, у мене були стосунки з одним чоловіком. Той чоловік був одружений, я зустрічалася з ним більше двох років, але потім сама пішла від нього, усвідомивши, що роблю погано і неправильно.

а через дуже короткий час познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком, Олександром.

Чоловік про ті мої стосунки не знав. Я не розповідала, думаючи, навіщо це комусь потрібно, тим більше, що чоловік той був одружений.

Але зовсім недавно, може з півроку як, я почала розуміти і помічати якісь речі, які навели мене на думку про те, що у чоловіка може бути інша жінка. Якісь надто часті відрядження, дзвінки вночі…

Я не ходила навколо, і чесно зізналася чоловікові, що колись була в таких стосунках і багато з того, що відбувається, наводить мене на роздуми. І що якщо у чоловіка хтось є, то я готова спробувати зрозуміти і піти далі разом, але хотіла б знати причину, чому так сталося, чого не вистачало йому.

Але варто мені було росповісти, що я зустрічалася з одруженим, чоловік почав мені дорікати цим майже не щодня. і

Я не розумію, чому? Мало того, що це було задовго до зустрічі з ним, так і від того зв’язку нічого не залишилося! Ми не листуємося, немає спільних друзів. Мені дуже прикро, що я відкрилася. Шкодую тепер про це. А поведінка чоловіка так і не змівнилися, ми відддаляємося одне від одного.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page