fbpx
життєві історії
Я запропонувала мамі переїхати до мене, а її квартиру віддати онучці і майбутньому зятю. Та вона категорично відмовила, сказала, що звикла жити одна. Але це ж звичайний егоїзм, ну як так можна! Я подзвонила мамі і поставила її перед фактом: я переїжджаю до неї, тому що я там прописана і половина квартири за законом належить мені.

Мамі 76 років, вона вже 20 років живе сама, тато помер. Заміж вона більше так і не вийшла, але останні роки зустрічається з чоловіком, близьким їй по віку.

Він кілька днів може пожити у неї, а потім на два-три тижні їде до себе додому. Говорить, що проживає з родиною дочки, дуже прив’язаний до онуків, тому не переїздить повністю. Так мені, принамні пояснбвала мама, але мені було все одно, головне – щоб це їх обох влаштовувало.

Сама я після розлучення з чоловіком мешкаю з дочкою в однокімнатній квартирі. Дочка саме збирається заміж, житло молодята будуть винаймати, бо жити їм більше ніде.

Я запропонувала мамі переїхати до мене, а її квартиру віддати онучці і майбутньому зятю. Та вона категорично відмовила, сказала, що звикла жити одна. Але це ж звичайний егоїзм, ну як так можна!

Виходить, що я житиму сама в однокімнатній квартирі, мама, теж сама, в такій самій, а молоде подружжя, яке до того ж вже чекає на поповнення, змушене платити за зйомне житло.

Я подзвонила мамі і поставила її перед фактом: подобається їй чи ні, а я переїжджаю до неї, тому що я там прописана і половина квартири за законом належить мені. І мені, навідміну від неї, моя дочка небайдужа.

І ось вже два місяці ми живемо разом. Ми не спілкуємося, не розмовляємо, вона не дзвонить онучці, хоча до цього в них були прекрасні відносини. Мені дуже важко в такій атмосфері, але іншого виходу немає.

Вчора я попередила матір, що якщо й надалі вона буде так поводитися, я продам квартиру або винайму житло, але тоді ні на мене, ні на онучку нехай не розраховує.

Це сьогодні вона ще на роботу ходить і коханця має, але ніхто не знає, що буде завтра.

Та й маю я підозру, що є в нього дружина, тому й не переїжджає. Бачу, і мама про це здогадується…

Олена К.

Фото – psychologies.ru

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page