fbpx
життєві історії
Я запитала, де вони там будуть жити, син зам’явся, а потім відповів, що він продав квартиру, яку ми йому подаровули, щоб купити житло в столиці. Я була приголомшена цією заявою, оскільки квартира була трикімнатна з сучасним ремонтом і побутовою технікою, а в столиці за ці гроші можна купити тільки однокімнатну. До того, ж та квартира вже буде їх з дружиною спільна. Виходить, поки батьки невістки жили в своє задоволення, особливо не напружуючись, ми зібрали гроші на житло і для їхньої дочки. А тепер якщо вони розлучаться, син залишиться ні з чим. дуже шкодуємо, що оформили квартиру на сина, а не на себе

У нас єдиний син, яким ми з чоловіком завжди пишалися. Він добре вчився в школі, закінчив виш і зараз має хорошу роботу. Ми завжди жили в достатку, тому, коли син ще вчився, купили йому квартиру. У 26 років він одружився і ми були раді, що у нього є куди привести дружину.

Але радість тривала недовго. Якось син сказав, що батьки його дружини наполягають на переїзді до столиці, де можливостей для кар’єрного зростання значно більше, ніж в нашому місті. Ми не бачили в цьому ніякої переваги, тому що і тут він мав хорошу роботу, квартиру, та й ми поруч. Я знала, що йому не хочеться їхати з рідного міста, але він не смів перечити дружині, яка чекала дитину. А вона цим уміло скористалася.

Коли я запитала, де вони там будуть жити, син зам’явся, а потім відповів, що він продав квартиру, яку ми йому подаровули, щоб купити житло в столиці. Я була приголомшена цією заявою, оскільки квартира була трикімнатна з сучасним ремонтом і побутовою технікою, а в столиці за ці гроші можна купити тільки однокімнатну. До того, ж та квартира вже буде їх з дружиною спільна.

Виходить, поки батьки невістки жили в своє задоволення, особливо не напружуючись, заробляли тільки на життя, ми зібрали гроші на житло і для їхньої дочки. А тепер якщо вони розлучаться, син залишиться ні з чим і йому доведеться знімати квартиру або повертатися до нас.

Я це говорю не просто так.

Якщо невістка з першого року спільного життя шантажує нашого сина тим, що якщо він не погодитися на переїзд, то вона поїде до своїх батьків і він навіть не дізнається, хто у нього народиться син або дочка, то хіба це нормальні відносини? Зараз ми дуже шкодуємо, що оформили квартиру на сина, а не на себе.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook