fbpx

Я зараз в Чехії, а вона, виходить мало того, що мешкає у моїй трикімнатній, так ще й народити хоче в моїй квартирі? Батьки квартиру на мене переписали. Це було 4 місяці тому. А потім я виїхала пожити й попрацювати в Прагу. Оля ще й прописана в цій квартирі

Я зараз в Чехії, а вона, виходить мало того, що мешкає у моїй трикімнатній, так ще й народити хоче в моїй квартирі?

Таку склалося, що моя двоюрідна сестра Оля жила у трикімнатній квартирі з бабусею та дідусем. Належала квартира моїм батькам. Батьки не проти були щоб сестра там жила, але потім вона привела туди чоловіка. Не знаю, чи подобалося це бабусі й дідусеві, вони старенькі вже були і не хотіли конфліктів.

Так от, після того як бабусі та дідуся не стало, батьки квартиру на мене переписали. Це було 4 місяці тому. А потім я виїхала пожити й попрацювати в Прагу.

Сестра знає, що власник змінився. І ні від неї, ні від її чоловіка не було дзвінка чи хоча б повідомлення з запитанням, чи не проти я, щоб вони продовжували жити в квартирі якої тепер володію я.

Я просто не розумію такої “простоти”. До слова, Оля ще й прописана в цій квартирі, а її чоловік її ні.

А ще сестра постійно говорить нашим спільним родичам, що вони з чоловіком дуже хочуть дитинку, що вік і час, і що вони все для цього роблять. Тобто вона хоче народити у моїй квартирі без мого дозволу?

Мої батьки не втручаються ні в що, кажуть, що зараз такі часи, що не можна рідним конфліктувати.

А я думаю, що по поверненню вкажу цим людям на двері. Права я буду? Як краще вчинити у моїй ситуації? буду дуже вдячна за поради, бо якось мені це все не надто подобається, щиро кажучи.

Фото – спеціально для ibilingua.com.

Передрук без посилання на ibilingua.com забаронено.

You cannot copy content of this page