fbpx
життєві історії
Я завтра терміново біжу до нотаріуса, аби змінити заповіт! Так, я порушую обіцянку полеглого за Україну сина, але маю дуже вагомі причини! Вона каже, що інакше поїде дахом, що дітям щаслива мама треба, але як так можна – я все одно не розумію! Ще півроку не минуло, а вона скакати на весілля побігла! Так і мужика чого доброго приведе! А вчора спонтанно до невістки зайшла – так взагалі очам не повірила і дар мови втратила!

Мені дуже важко про це все писати, але треба виговоритися й попросили поради. Звуть мене Олена Миколаївна, живу в Кропивницькому. У мене двоє дітей син і дочка. Тобто тепер лише донечка… Таміла 13 років тому виїхали в Нідерланди, там і живе.

Син ж створив родину, тут, в рідному місці, у них з дружиною народилися двоє діток. Я завжди допомагала невістці з дітьми, коли вона просила, але особливо в їхнє життя ніколи не втручалася. Я з тих свекрух, які розуміють, що у молодих своє життя, свої турботи й інтереси. Я розлучена давно, ще працюю, у мене є власні інтереси і захоплення.

Син мав хорошу роботу, невістка теж працює віддалено в відомій корпорації і отримує непогані гроші, на скільки я знаю. Що ще гарно – на оренду чи купівлю житла дітям не довелося витрачати, бо я на весілля віддала їм квартиру моєї мами. Хорошу, двокімнатну. Діти самі там зробили гарний сучасний ремонт, жили собі щасливо.

Але все змінило вторгнення. Сина мобілізували захищати Україну і він пів року тому віддав своє життя за нашу батьківщину. Я ніколи від цього не оговтаюся, це біль на все життя. Та я змушую себе жити, бо син про це просив, коли я сиділа біля нього в шпиталі, а він був у дуже тяжкому стані.

Ми всі надіялися на диво, але дива не сталося. Тоді ж син попросив мене скласти заповіт на його дружину, аби діти були забезпечені житлом. і я виконала одразу ж його бажання.

Але завтра я терміново біжу до нотаріуса, аби змінити заповіт! Так, я порушую обіцянку полеглого за Україну сина, але маю дуже вагомі причини! Розумієте, моя невістка веде зовсім неприйнятний для вдови спосіб життя!

Наталя не давно купила машину, їздить з дітьми по всій Україні до родичів і друзів, відпочивати. А це вже зовсім неприпустиме втнула! Ще півроку не минуло, а вона у ці вихідні скакати на весілля побігла! Та ще й соц мережі сувої виставила світлини.

Якось я розмовляла з Наталкою  і намагалася їй пояснити, що вона себе веде дуже непідходяще, що мені це дуже неприємно. Але вона каже, що інакше поїде дахом, що дітям щаслива мама треба, але як так можна – я все одно не розумію! Так і мужика чого доброго приведе!

А вчора спонтанно до невістки зайшла – так взагалі очам не повірила і дар мови втратила! Вона займається йогою вдома з персональною тренеркою! Гроші нікуди дівати? Хоче бути красивою, щоб скоріше заміну сину знайти???

Ось тоді я й прийняла це рішення, домовилася на завтра про візит до нотаріуса. Зміню заповіт. Тобто анулюю. Нехай квартира поки на мені й лишається. якщо Наталка в неї чужого чоловіка приведе – вкажу на двері, якщо ні – перепишу в майбутньому порівну на онуків. Як вважаєте, я права?

Автор – Олена К.

Фото – авторське, ілюстративне.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page