fbpx

Я завжди хотіла мати щасливу сім’ю. Але мій чоловік бачить все по-іншому. Для Василя головніші гроші! Кілька днів тому, коли він знову повернувся з роботи о дев’ятій вечора, я вже не витримала. – Я б хотіла, щоб ти проводив з нами більше часу. Ти б не міг менше працювати? – запитала я його. – Якщо ти не помітила, я працюю в основному для вас. Якщо ти хочеш зберегти той самий рівень життя, я нічого з цим не зроблю, – відповів мені чоловік. Це правда, що фінансові справи у нас непогані, але є одне “але”

Я завжди хотіла мати щасливу сім’ю. Але мій чоловік бачить все по-іншому і не проводить часу з нами. Йому головніші гроші!

Мій чоловік Василь хороша людина. Ми разом три роки, виховуємо восьмимісячну Евелінку. Наша донечка найкраща в світі, і це моя мрія, тому що я завжди хотіла мати щасливу сім’ю.

Василь хороший чоловік і батько. Я знаю, що він ніколи не зрадить мені, я дуже йому довіряю. Але він багато працює і часто затримується на роботі допізна. Мені дуже шкода не тільки мене, а особливо Евелінку, яка майже не бачиться з батьком.

Вранці вони разом граються кілька хвилин, потім Василь йде на роботу, а я весь день сама з дочкою. Це саме по собі дуже засмучує, оскільки і Василя і мої батьки живуть далеко, тому я не можу очікувати від них особливої ​​допомоги.

Я доглядаю за Евелінкою і роблю це з радістю, але також я готую їжу, прибираю і доглядаю за домом, тому що Василь не зміг би цього зробити з його робочим графіком.

Але іноді це для мене занадто, особливо я відчуваю себе самотньою. Це досить дивно, адже ти ніколи не буваєш наодинці з дитиною, але водночас тобі немає з ким по-справжньому поговорити.

Це сумний час, і я впадаю у відчай, тому що монотонність моїх днів з’їдає мене. Мені потрібно щось міняти. Але навіть вихідні мене не втішають. Василь завжди знаходить якесь виправдання, щоб не проводити з нами час останні два місяці.

Кілька днів тому, коли він знову повернувся з роботи о дев’ятій вечора, я вже не витримала.

– Я б хотіла, щоб ти був з нами частіше. Сумно мені тут одній. Ти не можеш просто менше працювати? – запитала я його.

– Якщо ти не помітила, я працюю в основному для вас. Якщо ти хочеш зберегти той самий рівень життя, я нічого з цим не зроблю, – відповів мені чоловік.

Це правда, що фінансові справи у нас непогані. Я можу купити все, що захочу, у будь-який час, і мені не потрібно шукати грошей.

Але мене все одно мучить це питання, я б із задоволенням тратила менше грошей, лиш би Василь більше був з нами.

Бо гроші ні до чого, коли люди далекі від щастя…

Погоджуєтесь зі мною?

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page