fbpx
життєві історії
Я завжди нормально, з повагою ставилася до свекрухи і зовиці, як до рідні. Але це вже занадто. Я маю власну квартиру, авто, добре заробляю. Живемо з чоловіком в моїй квартирі, у нього своєї немає, він працює, теж непогано заробляє. Але чомусь всю свою зарплату він має віддавати їм, щоб ці пані, борони Боже, не їздили громадським транспортом, їм тільки на таксі можна

Я завжди нормально, з повагою ставилася до свекрухи і зовиці, як до рідні. Але це вже занадто.

Я вийшла заміж, маю власну квартиру, авто, добре заробляю. Живемо з чоловіком в моїй квартирі, у нього своєї немає, він працює, теж непогано заробляє.

Непорозумінь у нас в сім’ї практично не буває, крім однієї теми: більше половини своєї зарплати чоловік віддає матері і сестрі. В результаті у нього залишається грошей тільки на кишенькові витрати: заправити машину, сходити з друзями в бар, а живемо ми, виходить, повністю на мої гроші – я оплачую комуналку, розваги, кінотеатр, басейн та інше. Купую їжу, на мої їдемо у відпустку і так далі.

Сенс моїх претензій: його мати пенсіонерка, але ще не стара і цілком здорова, може працювати, але не хоче. А пенсії їй не вистачає, тому що вона не їздить на маршрутках, їй потрібно оплатити таксі, не одягається на ринках, їй потрібна дорогий одяг!

Сестрі 35 років, за все життя вона і дня не працювала, зате завела двох дітей від різних чоловіків і тепер смокче гроші з мого чоловіка і своєї матері на себе і дітей!

Коли розмовляємо з чоловіком на цю тему, він зі мною погоджується, що спонсорувати їх – на шкоду нашій родині, що це неправильно, але нічого не змінюється!

Я звикла мінімум один раз на рік відпочивати – їхати за кордон хоча б на 1-2 тижні і забути про роботу. Саму з дитиною він мене не відпускає, а на двох, щоб вистачило грошей у мене, мені доводиться працювати, наче коняці.

Відпочивати на вітчизняних курортах я не хочу, чому я повинна через його сім’ю знижувати свій рівень життя і дитини?

А тепер він взагалі почав говорити мені, що йому зарплату то зменшили, то не заплатили, то ще чогось. А я знаю, що це не правда, бо з ним на одному підприємстві працєє моя добра знайома.

А я хочу другу дитину, мені вже 33 роки. Але на що ми жити будемо, якщо я в декрет піду? А він погоджується, та ситуація лишається незмвнною. І як мені цих двох дам з нашої шиї скинути?

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook