fbpx
життєві історії
Я здивувалася коли Мар’яна не захотіла зустрітися на вихідних, а потім я дізналася, що вона прихворіла. Я врізала кусочок шарлотки, яку спекла для своїх, і пішла провідати подругу, адже розуміла що дуже скучила за нею, а до наступних вихідних ще так далеко. Чесно вам скажу, Мар’яну я не відразу впізнала. Мій погляд був зосереджений лише на її губах, які вона збільшила до невпізнання. Свою думку, щодо таких маніпуляцій, я не могла не висловити. Закінчилось все великими образами!

Моя сусідка геть втратила контроль над красою. Живемо ми в маленькому селі на Самбірщині. Живу я з чоловіком і двома дітьми.

Тримаємо ми невеличке господарство. Оскільки діти ще маленькі, їх потрібно пильнувати. Тому я вирішила залишити роботу і присвятити себе вихованню дітей. Тимпаче, що чоловік мій непогано заробляє.

На всі потреби для життя нам вистарчає. Тай багато чого маємо свого домашнього, вирощеного моїми руками. Товаришую я зі своєю сусідкою через дві хати.

Діти в нас майже одного віку, тому в нас завжди є теми для обговорення. Звати мою подругу Мар’яна, працює вона в побутовій крамничці.

Зоряна така жіночка цікава. Дуже любить себе, я б сказала більше дбає про себе, а ніж про дітей і чоловіка.

Завжди у неї бачу новий одяг, свіжий манікюр і дорогу косметику. Постійно вчить мене, як потрібно себе любити і бути красивою жінкою.

Та я з такою думкою, як у подруги, зовсім не погоджуюсь.

Для мене краще щось для дитини новеньке прикупити, а самій мені то особливо нічого і не потрібно, адже я майже весь час вдома проводжу, лише й встигаю з одного спортивного костюму в інший заскакувати.

З подругою ми проводимо майже кожні вихідні. Гуляємо з нашими дітьми, спілкуємось. Тай мені завжди цікаво, щось свіженьке від Зоряни дізнатись. Адже вона постійно серед людей, постійно в русі тому історій в неї для мене багато.

А я лише співрозмовник коли тема заходить про дітей, або про свіжий рецепт. То тут я себе почуваю богинею. Адже це моє життя, якому я присвячую багато свого часу.

Дивно мені стало, як моя подруга не захотіла зі мною зустрітися цими вихідними, адже від її мами дізналась що вона вдома, трохи прихворіла але нічого страшного.

Тому я врізала кусочок шарлотки, яку спекла для своїх і пішла провідати подругу, адже розуміла що дуже скучила за нею, а до наступних вихідних ще так далеко.

Свою подругу я не відразу впізнала, мій погляд був зосереджений лише на її губах, які вона збільшила до невпізнання. Звісно я почала “бурчати”, навіщо вона це зробила.

Я ж прекрасно знаю, що такі процедури можуть негативно вплинути на здоров’я, тай грошей вони коштують, я впевнена, не мало. Скажу відразу, всі аргументи подруги, мене не переконали.

Як я і думала, моя подруга страшна марнотратка, яка геть втратила тормоза. Цікаво, а як ви ставитесь, до таких змін і процедур.

Невже природня краса, яка дана нам з вище, не є найкращою? Для чого потрібно щось міняти в рисах свого обличчя? Чи є серед читачів люди, які за натуральність?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page