fbpx

Я живу і працюю в Італії вже 10 років. Дітям допомогла купити будинок, висилаю певні суми на свята і подаруночки онукам – і все на тому. Вони у мене нічого не просять, працюють, виховують діток і я їм за це вдячна. Вони у мене хороші. Не такі амбітні і цілеспрямовані, як я, але живуть своїм спокійним скромним життям, народили трьох чудових діточок. Щасливі малим, як то кажуть. Зараз у мене в Італії у невеличкому південному місті своє маленьке швейне ательє і квартирка. Свого часу я продала свою квартиру в Україні і дала частину грошей сину, а частину взяла з собою в Італію, тому свого житла я не маю на Батьківщині, коли приїжджаю – зупиняюся у дітей і це всіх влаштовує. А ще я минулого року зробила один вчинок, про який зовсім не шкодую – подарунок невістці, це наш з наю секретик. Тепер це інша жінка!

Я живу і працюю в Італії вже 10 років. Дітям допомогла купити будинок, висилаю певні суми на свята і подаруночки онукам – і все на тому. Вони у мене нічого не просять, працюють, виховують діток і я їм за це вдячна.

Діти – це мої син і невістка. Вои у мене хороші. Не такі амбітні і цілеспрямовані, як я, але живуть своїм спокійним скромним життям, народили трьох чудових діточок. Щасливі малим, як то кажуть.

Я ж інша. Завжди хотіла добре заробляти, бачити світ, відкрити сою справу. Зараз у мене в Італії у невеличкому південному місті своє маленьке швейне ательє і квартирка.

Всього цього я вже досягла після розлучення, бо сімейне життя такої можливості мені не давало. Чоловік мало заробляв, регулярно скакав у гречку, а я ж мала сидіти вдома з дитиною і поратися зі шваброю та каструлями.

Щойно тарас вступи в навчатися у виш, я подала на розлучення, а потім поїхала в чужу країну будувати своє життя наново. І в мене вийшло, зараз я всім задоволена.

У мене є все необхідне для радісного життя і навіть коханий чоловік. Ми з Антоніо не збираємося офіційно одружуватися, нам це не потрібно, але нам добре разом.

Свого часу я продала свою квартиру в Україні і дала частину грошей сину, а частину взяла з собою в Італію, тому свого житла я не маю на Батьківщині, коли приїжджаю – зупиняюся у дітей і це всіх влаштовує.

А ще я минулого року зробила один вчинок, про який зовсім не шкодую – подарунок невістці, це наш з наю секретик. Тепер це інша жінка!

Справа в тому, що у мене традиція – на Великодні свята я їду додому. До сина, невістки й онуків, а також щоб відвідати всіх рідних, живих і вже спочилих.

Так було і минулого року. Невістка Стася якраз народила третього малюка, чудового братика для двох старших донечок. Ми з нею разом готували все на святковий великодній стіл. Але я бачила, як Стасі важко насправді, хоч вона і намагається цього з усіх мил не показувати.

Але як не як, це важко – з трьома дітками стежити за порядком, готувати, прибирати. прати, виховувати старших діток, доглядати малюка, приділяти увагу чоловіку.

Я побачила ще зовсім молоду, аде вже дуже стомлену жінку. Мій син заробляє небагато, на все необхідне вистачає. але не більше, з усіма домашніми обов’язками Стасі доводиться справлятися самій, бо її мама – на іншому кінці країни.

Тоді я і прийняла це рішення. Взяла у невістки її особисту картку і два рази на місяць закидаю туди певну суму. Грошей вистачає Стасі на конкретні речі: домашню прибиральницю, яка приходить до них раз на тиждень, візити раз на місяць до косметолога і абонемент в фітнес-центр.

Мені не важко виділяти таку суму, і я буду робити це й надалі, поки Стася не вийде з декрету з найменшою дитинкою. Я дуже люблю сина і всіх онуків, але родині просто необхідна щаслива мама!

І ось я приїжджаю цього року, я і зараз ще в рідному місті, у дітей. І що я бачу? Та ж зовсім іншу Стасю! Оченята світяться, гарна, доглянута, підтягнута. Любо подивитися! І син на неї з захватом дивиться, хвалить. Ми тільки підморгнули одна одній.

Ось так. Ви навіть не уявляєте, яка це радість – зробити іншу людину трішки щасливішою. Всім щасливих попри все Великодніх днів!

З повагою, Олена М., спеціально для ibilingua.com

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено

You cannot copy content of this page