fbpx

Я змусила чоловіка забути сина і викреслити його зі свого життя. Ми змінили номери телефонів, місце проживання і роботи. Аліменти справно платимо. Робитиму все, щоб він більше ніколи з ними не зустрічався

Ми зустрілися з моїм чоловіком, коли він був ще одружений з іншою. Олег на той момент уже жив окремо від дружини та подав на розлучення. Проблеми у шлюбі вони мали багато років. Однак мене все одно зробили винуватою і розлучницею. Та не я зруйнувала їхню родину. І взагалі, не можна зламати те, що давно вже зламано.

Вже після розлучення колишня Олега влаштувала нам справжню епопею із судами та опікою. Наполягала на тому, що він поганий батько і не вартий виховувати їхню дитину. Але все-таки поступилася, дозволивши спілкування із сином кілька годин на тиждень під її наглядом.

Чоловік дуже любить сина та прив’язаний до хлопчика. Дитина була дуже довгоочікувана. Чоловік залишив колишній все спільно нажите майно, включаючи квартиру та машину, адже їй з дитиною це потрібніше. Олег платив аліменти і намагався не конфліктувати, щоразу мало не вимолюючи бачити сина частіше.

Однак мало того, що ця жінка всім намовляла про нього і мене, вона ще і маніпулювала дитиною. Ставила свої умови, часто скасовувала зустрічі без вагомих причин, почала посилати замість себе на ці зустрічі матір, яка буквально обсипала його міцими слівцями і не давала відійти далі, ніж на метр від себе.

У результаті після стільки нервів я переконала чоловіка зовсім більше не зустрічатися з сином і колишньою дружиною. І Олег погодився зі мною.

Ми змінили номери телефонів, місце проживання і роботи. Аліменти справно платимо, подарунки надсилаємо через його рідню, але викреслили їх зі свого життя. І я дуже рада. Хай тепер виховує його сама, якщо так дуже цього хотіла.

Тепер вона всім каже, що він кинув сина, що він такий поганий батько та взагалі нічим не допомагає. При тому, що ми платимо не маленьку суму і подарунки робимо не дешеві, навіть пакети з продуктами купуємо їй щомісяця. І вона завжди бере, хоча далеко не з розряду нужденних.

Та й взагалі та жінка за чоловіком недовго сумувала, через півроку після розлучення вийшла заміж, а вимотувала нас набагато довше. Можливо, вітчим навіть зможе замінити дитині батька, і ми зробили набагато краще. Краще, ніж постійно навантажувати дитину конфліктами і з’ясуванням стосунків.

Однак десь у глибині душі мене бентежить совість. Чоловік сумує, сумує за сином. Але терпіти у своєму житті його колишню та її маніпуляції я не хочу і робитиму все, щоб він більше ніколи з ними не зустрічався.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото – Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page