fbpx
життєві історії
Я знала, що Дмитро старший за мене, і в нього за спиною два невдалі шлюби і діти, майже мого віку, але серцю не прикажеш. Я закохалася по вуха, і гроші тут ні до чого. Дмитро й справді шикарний мужчина. В нього свій бізнес. Він гарно за мною доглядав, дарував квіти, подарунки, не скупився на звичайні компліменти. Єдине, що мене засмучує, що діти не хочуть приймати мене та нашу спільну дочку

Я знала, що Дмитро старший за мене і в нього за спиною два невдалі шлюби і діти, але серцю не прикажеш. Я закохалася по вуха, і гроші тут ні до чого.

Дмитро й справді шикарний мужчина. В нього свій бізнес. Він гарно за мною доглядав, дарував квіти, подарунки, не скупився на звичайні компліменти.

Я не могла пройти повз таке щастя.

Через пів року наших зустрічей, ми вирішили розписатися. Мені на той час вже було 31.

Діти Дмитра вже досить дорослі, і вони негативно були і зараз до мене налаштовані. Я не забрала в них батька, а в їх мами чоловіка, все вже було зроблено до мене. Спочатку я хотіла налагодити відносини, але це стало неможливо. Вони відносяться до чоловіка, як до банкомату, він це сам розуміє, але нічого зробити не може, постійно лестять йому, щоб чоловік допомагав їм матеріально. Кілька разів учиняли суперечки, коли я була носила під серцем дитя, і у мене мало не закінчилася все бідою…

Зараз нашій спільній доньці 2 рочки. Вони дуже негарно з нею поводяться, ображають…

Бачачи таку ситуацію, я вирішила віддалитися від них, подумала, нехай Дмитро сам спілкується з ними, без мене, тому що я просто дуже болісно реагую на брехню, так як люблю чоловіка. Але Дмитро поступово став зводити дітей всіх разом, він хоче, щоб наша Каріна спілкувалася з ними, хоча я проти, бачачи нещире ставлення дітей до неї.

Я бачу, що між собою діти теж спілкуються тільки для того, щоб показати татові, мовляв, дивись які ми, і яка твоя дружина, хоча на дух не переносять один одного. Мені дуже неприємно це спостерігати і тим більше брати участь.

Через якийсь час Дмитро став постійно зводити нашу донечку тепер уже зі своїм онуком. Я стала проти цього. Онука назвали в честь нього, Дмитром, і навіть дали його прізвище, щоб чоловік допомагав йому матеріально і відчував свою роль у вихованні!

Я розумію, що все це лише з корисних цілей. Але як це пояснити Дмитру? Він сліпо вірить в їх любов. (Чи просто хоче, щоб так було. Я вже нічого не розумію)

Як мені бути, як правильно потупити в цій ситуації?

Буду рада любій підказці!

Фото ілюстративне – kobietamag

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook